Місто
Фото
Відео
Будинки
Вулиці
Голод-1933
Поле пам'яті
Парк
Кладовища
OTC
Соціум
Промисловість
Бібліотеки
Туризм
Готелі
Музей
Транспорт
Утка
Документи
ВЕЗ "Славута"
Спорт у місті
Steal league
Приколи
Близнюки
Район
ТП "Край"
Дослідження
Славутчани
Храми
Школи
Українська Повстанча
Ліси
Преса про місто
Політика
Події
Мистецтво
Суспільство
Новини
Гостьова книга
Online-Бібліотека

ПОШУК
Для пошуку потрібно
використовувати
не більше одного слова
або його частиниGoogle
Мiсто Старокостянтинiв


Православна Церква України


Документи:   Машина часу Мат у два ходи З вірою у Велику Перемогу... Ракетна замальовочка Формалізм для ветеранів Чим гірше - тим ліпше Через двадцять років Передчуття Історія одного листа Продовження історії одного листа ...і ще одне продовження До якої церкви йти? До якої церкви йти - два роки по тому. До якої церкви йти - 3 Вибори-2002 Результати виборів 2002 ХАЕС-2... І ще про вибори ХАЕС-3 "Зірниця"? "Зірниця-2" Пам'ятник Підприємництво Ще раз про підприємництво Герб Волині Чи є в Славуті влада? Прогрес по-мiсцевому Ноу-хау міського голови Зу шпрех Заратуштра

Ці зайві 37.000.000 виборців

Так сказав форум
  
"А тепер іди на... форум"
  (майже Л.Подерев’янський, "Нірвана, або зу шпрех Заратустра")

  "Це, стало, мабуть, символом часу: скликати громадськість, аби говорити про прискорення політичної реформи..."
  "Обирається оргкомітет, призначається доповідач..."
  "Районний громадський формум на підтримку політичної реформи відбувся у приміщенні бібліотеки за участі працівників освіти, культури, ветеранської організації, Товариства Червоного Хреста тощо"
  "Говориться про нецивілізованість багатопартійної системи..."
  "Пропонується збільшити строк повноважень Верховної Ради до 5 років, і саме вона обиратиме Президента"
  "Окрім доповідача, на форумі інших виступаючих не було. Його учасники з розумінянм сприйняли і одноголосно підтримали резолюцію, а також обрали делегатів у кількості двадцяти чоловік на обласний громадський форум"
  
"Трудівник Полісся", 31 жовтня 2003р., N43

  
  Це стало, мабуть, дійсно символом часу: наш гаряче улюблений режим у вигляді наших гаряче підтримуваних місцевих князьків, що одуріли від усвідомлення власної значимості, збирає ветеранів (ті йдуть на форум добровільно, цілком задоволені пенсіями і цінами на хліб), і освітян (ті йдуть завжди безвідмовно, задоволені зарплатами і цінами на хліб), і все це зібрання добровільно пропонує Гаранту покерувати ще один термін, змінивши спосіб обрання. А також від імені двох десятків "обраних" послати на... тридцять сім мільйонів виборців, відібравши в них право вирішити власну долю.
  "Обирається (в білому домі?) оргкомітет, призначається (білим домом?) доповідач".
  Втім, славутська специфіка все-таки далася взнаки: доповідач (якщо вірити газеті) насмілився (всупереч президентським байкам) копнути багатопартійну систему. Вона-ж бо нецивілізована. Це цілком узгожується з телевізійним психозом, який славить якраз саме одну партію - ту, що з нулем в дужках (0) наприкінці назви. От коли б всі інші щезли - ото була б лафа...
  Власне, не варто було б звертати увагу на черговий фарс - якби не одна дрібна деталь. Повідомлення в газеті з’явилося до того, як в бібліотеку, ховаючись від громадськості, проникли учасники громадського форуму, аби... вибачте, одностайно підтримати.
  Товариші, мені, славутчанину, просто образливо. Ну не така ж ми провінція! От взяти, приміром, Донецьк - як зірвали зустріч з депутатами від "Нашої України", то зірвали! П’яний натовп, море випивки, дєвочкі - а в нас лише закритий районний будинок культури. Фарс. А цей "форум" - то взагалі плювок в обличчя громадськості! Де оголошення? Де оргкомітет? Хто призначив доповідача? Я хочу знати! А якщо в мене теж є пропозиція - оголосити діючого Гаранта безсмертним незмінним. І ніяких виборів!
  А по радіо - щоб чули всі 37.000.000 - транслювати "Нірвану" Л. Подерев’янського: "А тепер іди на..."
  А так виходить - фарс.
  
В.Н.

  P.S. Що ще характерно - "форум" на підтримку влади відбувся в приміщенні бібліотеки, на яку влада давно поклала око. А дійсно - якщо "реформа" вигорить, це ще 5 років.
  Уявляєте, скільки офісів (тепер це зветься так) можна зробити в тій нікому не потрібній бібліотеці?
  І червоний ліхтар над входом.