Місто
Фото
Відео
Будинки
Вулиці
Голод-1933
Поле пам'яті
Парк
Кладовища
OTC
Соціум
Промисловість
Бібліотеки
Туризм
Готелі
Музей
Транспорт
Утка
Документи
ВЕЗ "Славута"
Спорт у місті
Steal league
Приколи
Близнюки
Район
ТП "Край"
Дослідження
Славутчани
Храми
Школи
Українська Повстанча
Ліси
Преса про місто
Політика
Події
Мистецтво
Суспільство
Новини
Гостьова книга
Online-Бібліотека

ПОШУК
Для пошуку потрібно
використовувати
не більше одного слова
або його частини







Google




Мiсто Старокостянтинiв






Православна Церква України


Документи:   Машина часу Мат у два ходи З вірою у Велику Перемогу... Ракетна замальовочка Формалізм для ветеранів Чим гірше - тим ліпше Через двадцять років Передчуття Історія одного листа Продовження історії одного листа ...і ще одне продовження До якої церкви йти? До якої церкви йти - два роки по тому. До якої церкви йти - 3 Вибори-2002 Результати виборів 2002 ХАЕС-2... І ще про вибори ХАЕС-3 "Зірниця"? "Зірниця-2" Пам'ятник Підприємництво Ще раз про підприємництво Герб Волині Чи є в Славуті влада? Прогрес по-мiсцевому Ноу-хау міського голови Зу шпрех Заратуштра

Чи є в Славуті влада?

  Дійсно - чи є вона? Розглянемо лише декілька прикладів.
  Майже у належному порядку відбулась 1 липня ц.р. сесія міської ради. Головне питання - взяти в борг 300 тисяч гривень для виплати вчителям відпускних та грошей на оздоровлення під 10% у "Брокбізнесбанку". Вирішили взяти. І справа то ніби не погана. Ось тільки запитання - міський бюджет для усіх верств городян чи лише для тих, хто має своїх депутатів? Хто наступний буде брати гроші собі, під загальний бюджет міста? Ось і почалось - саме для того і йшли в депутати - аби ближчі собі питання вирішувати.
  Інший приклад. Коштів у міському бюджеті не вистачає. Починаються їх пошуки. Славутське підприємство теплових мереж згадало, що у 1996-1998р.р., воно отримувало природний газ, ціна на який була у доларовому еквіваленті такою, що були розбіжності. Ясна річ, тепер у бік тепломережі. Ось чому, шановні споживачі платіть додатково, точніше, за уточненими розрахунками. Експлуатаційників не цікавило, що подібні оголошення з'явились навіть на дверях будинків, де якто кажуть, зроду газом не опалювали квартири, а лише вугіллям. Все одно платіть.
  Наступний витвір комунальників. Плата за технічне обслуговування. Уявіть картину. Жило подружжя літніх людей. В квітні 1999р. вона помирає, ще через деякий час син забрав немічного батька. Аж ось у травні 2002р., на небіжчицю нараховують 410 гривень плати за технічне обслуговування. Що це - недбалість чи намагання установи знайти кошти, коли їх бракує?
  Не дивно, що саме в цьому місті і прості городяни роблять так само. Захотілось комусь бюст вождя світового пролетаріату встановити і ось маєш. Вночі, навіть з собакою охороняючи "новий" монумент. Влада, як завжди, нічого не бачить. Можливо вона і за відновлення самого пам'ятника, лише сказати не наважується.
  Ось такі порядки у цьому славному місті, де немає зливової каналізації та освітлення вулиць, нормального опалення та гарячої води, а дороги ремонтують лише ті, які проходять мимо будинку, звідки, власне і керують місцеві можновладці. Ті дороги, які прокладені трохи вбік, ремонту не підлягають. Головне - центр.
  
  
Володимир Скомороха,
координатор ГПО "Демократична Славутчина".