Місто
Фото
Відео
Будинки
Вулиці
Голод-1933
Поле пам'яті
Парк
Кладовища
OTC
Соціум
Промисловість
Бібліотеки
Туризм
Готелі
Музей
Транспорт
Утка
Документи
ВЕЗ "Славута"
Спорт у місті
Steal league
Приколи
Близнюки
Район
ТП "Край"
Дослідження
Славутчани
Храми
Школи
Українська Повстанча
Ліси
Преса про місто
Політика
Події
Мистецтво
Суспільство
Новини
Гостьова книга
Online-Бібліотека

ПОШУК
Для пошуку потрібно
використовувати
не більше одного слова
або його частиниGoogle
Мiсто Старокостянтинiв


Православна Церква України


Документи:   Машина часу Мат у два ходи З вірою у Велику Перемогу... Ракетна замальовочка Формалізм для ветеранів Чим гірше - тим ліпше Через двадцять років Передчуття Історія одного листа Продовження історії одного листа ...і ще одне продовження До якої церкви йти? До якої церкви йти - два роки по тому. До якої церкви йти - 3 Вибори-2002 Результати виборів 2002 ХАЕС-2... І ще про вибори ХАЕС-3 "Зірниця"? "Зірниця-2" Пам'ятник Підприємництво Ще раз про підприємництво Герб Волині Чи є в Славуті влада? Прогрес по-мiсцевому Ноу-хау міського голови Зу шпрех Заратуштра

Прогрес по-мiсцевому

  От i Славута дочекалася власного телефонного довiдника типу "Жовтi сторiнки". У вiдомiй серiї серед Києва, Львова, Одеси, Рiвного з'явилася також i Славута - i нiчого, що половинним форматом, зате своя, розпочалася з 21 гривнi i дiйшла до 25, але то пусте - можна тепер дiзнатися, де, хто i коли не лише по мiсту, а й по всьому району.
  Ну, як належить - подяки, спонсори, звернення мера, те, се, п'ята сторiнка - "Мiське керiвництво" (звернемо увагу на назву роздiлу) - i от пiд мером мiста, заступником знаходимо неймовiрно цiкаву рiч (навiть двi):
  
  "Мiськом СДПУ (о)"
  "Мiський осередок Партiї регiонів України"
  
  СТОП!
  Ще раз: "Керiвництво мiста - мiському СДПУ i РУ"
  Шановнi укладачi!
  По-перше: цi двi партiї (одна - самостiйно, iнша - у складi нинi покiйного блоку ЗАЄду) зi скрипом зайняли по району почеснi передостаннє i останнє мiсця. З славутських акцiй СДПУ(о) вiдомi лише першотравневi пиятики - кисле пиво, верески пiдпилих тiнейджерок "мальчiкi, пошлi в кусты", а також конкурс дитячого малюнку, коли весь парк списаний абревiатурами звiсно-ж таки СДПУ(о). Регiонали по-славутськи взагалi нiде не засвiтилися.
  Друге - вiдсутнiсть в довiднику партiй, якi реально впливають на ситуацiю в мiстi - не в силу адмiнресурсу i доступу до жовтих i жовтуватих сторiнок, а в силу довiри людей. Це теж до вiдома авторiв.
  I третє - з якого це часу в державнi органи пишуться полiтичнi партiї (надто ж -аутсайдери)? Прямо як в старi добрi часи шостої статтi Конституцiї РСР - "СДПУ(о) вкупi з РУ - керiвна i спрямовуюча сила славутського суспiльства." Вони ж, вочевидь, розум, честь i навiть совiсть...
  Хоча - як там совiсть...
  Лiдер однiєї партiї - особа з скромним шестимiльйонним прибутком, що загнав на той свiт Василя Стуса. Лiдер iншої - рецидивiст i главар уряду. Веселеньке поєднання, дивне - правда ж?
  Хочу зауважити всiм причетним до такої реклами - а чи не занадто багато на себе берете? Звiсно, в силу iдеологiй обидвох партiй - олiгархiчної та бандитської - ви вважаєте всiх, хто не з вами, лохами. Але все трохи не так. Люди розумiють, що до чого.
  Тож будьте простiшими - i люди, можливо, до вас потягнуться. Навiть без нагадувань на п'ятiй сторiнцi "хто в домє хазяїн".
  
  В.Напиткiн.