Місто
Фото
Відео
Будинки
Вулиці
Голод-1933
Поле пам'яті
Парк
Кладовища
OTC
Соціум
Промисловість
Бібліотеки
Туризм
Готелі
Музей
Транспорт
Утка
Документи
ВЕЗ "Славута"
Спорт у місті
Steal league
Приколи
Близнюки
Район
ТП "Край"
Дослідження
Славутчани
Храми
Школи
Українська Повстанча
Ліси
Преса про місто
Політика
Події
Мистецтво
Суспільство
Новини
Гостьова книга
Online-Бібліотека

ПОШУК
Для пошуку потрібно
використовувати
не більше одного слова
або його частиниGoogle
Мiсто Старокостянтинiв


Православна Церква України


Документи:   Машина часу Мат у два ходи З вірою у Велику Перемогу... Ракетна замальовочка Формалізм для ветеранів Чим гірше - тим ліпше Через двадцять років Передчуття Історія одного листа Продовження історії одного листа ...і ще одне продовження До якої церкви йти? До якої церкви йти - два роки по тому. До якої церкви йти - 3 Вибори-2002 Результати виборів 2002 ХАЕС-2... І ще про вибори ХАЕС-3 "Зірниця"? "Зірниця-2" Пам'ятник Підприємництво Ще раз про підприємництво Герб Волині Чи є в Славуті влада? Прогрес по-мiсцевому Ноу-хау міського голови Зу шпрех Заратуштра

N 64 від 18.06.2002
Раді директорів Європейського банку реконструкції та розвитку
Міністру екології та природних ресурсів в Україні п.С.І.Курикіну

  Шановні панове!
  Ми звертаємо Вашу увагу на ставлення Національної енергогенеруючої компанії "Енергоатом" та Хмельницької міжрайонної природоохоронної прокуратури на добудову 2-го енергоблоку Хмельницької АЕС. НАЕК "Енергоатом" є зацікавленою стороною, яка намагається за будь-яких обставин добудувати Хмельницьку АЕС-2. При цьому добудова ведеться без отримання висновків державної екологічної експертизи про вплив на навколишнє природне середовище. Є лише технічна, відомча експертиза. Прокуратура, яка розташована у місті Нетішин, яке і є місцем де знаходиться ХмАЕС, не вбачає порушень в тому, що добудова ведеться без документу, який передбачений законодавством. Адже відповідно до ст.13 Закону України "Про екологічну експертизу", в Україні є обов’язковим для виконання висновки державної екологічної експертизи. Здійснення державної екологічної експертизи є обов’язковим для всіх видів діяльності та об’єктів, що становлять підвищену екологічну небезпеку, перелік яких затверджений постановою 554, від 27 липня 1995р. Кабінету Міністрів України. Атомна енергетика входить до даного переліку і проекти будівництва АЕС (в т.ч. і ХмАЕС) підлягають обов’язковій державній екологічній експертизі. Цих висновків немає отже і будівництво не повинно вестись.
  Ось чому ми звертаємось до Вас з пропозицією:
  1. Не розглядати питання про фінансування добудови ХмАЕС-2, до отримання висновків державної екологічної експертизи.
  2. Не приймати рішення про фінансування добудови вище вказаного об’єкту без письмової згоди керівників громадськості регіону (Рівненської та Хмельницької областей), відповідно до ст.ст.5, 50 Конституції України.

Голова районної огрганізації Народного Руху України М.Бойко
Голова міської організації Конгресу Українських Націоналістів І.Томків
Голова міської організації Партії "Реформи і Порядок" С.Кашуба
Голова міської організації Спілки офіцерів України В.Скомороха
Голова міської організації "Конституціне право" О.Мазуркевич
Голова міської організації "Спілка інвалідів Чорнобиля" М.Гордеєв
Секретар Товариства порлітв’язнів та репресованих Є.Мосіюк
Від ветеранів ОУН-УПА І.Зеленюк