Місто
Фото
Відео
Будинки
Вулиці
Голод-1933
Поле пам'яті
Парк
Кладовища
OTC
Соціум
Промисловість
Бібліотеки
Туризм
Готелі
Музей
Транспорт
Утка
Документи
ВЕЗ "Славута"
Спорт у місті
Steal league
Приколи
Близнюки
Район
ТП "Край"
Дослідження
Славутчани
Храми
Школи
Українська Повстанча
Ліси
Преса про місто
Політика
Події
Мистецтво
Суспільство
Новини
Гостьова книга
Online-Бібліотека

ПОШУК
Для пошуку потрібно
використовувати
не більше одного слова
або його частиниGoogle
Мiсто Старокостянтинiв


Православна Церква України


Документи:   Машина часу Мат у два ходи З вірою у Велику Перемогу... Ракетна замальовочка Формалізм для ветеранів Чим гірше - тим ліпше Через двадцять років Передчуття Історія одного листа Продовження історії одного листа ...і ще одне продовження До якої церкви йти? До якої церкви йти - два роки по тому. До якої церкви йти - 3 Вибори-2002 Результати виборів 2002 ХАЕС-2... І ще про вибори ХАЕС-3 "Зірниця"? "Зірниця-2" Пам'ятник Підприємництво Ще раз про підприємництво Герб Волині Чи є в Славуті влада? Прогрес по-мiсцевому Ноу-хау міського голови Зу шпрех Заратуштра

Налякались власної ініціативи

  За місяць до виборів 2002 року до міськвиконкомів міст, поблизу яких розташовано Хмельинцьку АЕС, зркрема Славути, надійшли факсограми з Національної енергогенеруючої компанії "Енергоатом". Атомники згадали, що є стаття 12 Закону України "Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку". Згадали напередодні виборів. Згадали і запропонували місцевій виконавчій влад висловитись - що вона хоче взамін добудови 2-го енергоблоку ХмАЕС.
  Керівники громадсько-політичного об'єднання "Демократична Славутчина" направили листа генеральному директору компанії "Енергоатом" Ю.Недашкіському. Ось що повідомив один з його заступників. Виявляється, що пропозиції - фінансування капітального ремонту доріг у місті, освітлення його вулиць, придбання діагностичного центру у міський лікарняний комплекс, а також станції очищення питної води(адже зміст заліза у воді в 4 рази перевищує норму), проведеня програми гизифікації у місті "Енергоатом" виконати не може. Не вистачає коштів експлуатаційникам. Таким чином виявлося, що ХмАЕС-2 - така само маячня, як і ХмАЕС-1. Між тим під час виборчої компанії заступник генерального директора ХмАЕС Ю.Круглов, до речі, кандидат у депутати до Верховної Ради України від СДПУ(о), говорив вже про плани добудови станції - 3 і 4 енергоблоків. Ось так, не маючи можливості компенсувати ризик від розташування АЕС, "Енергоатом" мріє про інші блоки.
  
  
Володимир Скомороха, координатор
  громадсько-політичного об’єднання"Демократична Славутчина"