Місто
Фото
Відео
Будинки
Вулиці
Голод-1933
Поле пам'яті
Парк
Кладовища
OTC
Соціум
Промисловість
Бібліотеки
Туризм
Готелі
Музей
Транспорт
Утка
Документи
ВЕЗ "Славута"
Спорт у місті
Steal league
Приколи
Близнюки
Район
ТП "Край"
Дослідження
Славутчани
Храми
Школи
Українська Повстанча
Ліси
Преса про місто
Політика
Події
Мистецтво
Суспільство
Новини
Гостьова книга
Online-Бібліотека

ПОШУК
Для пошуку потрібно
використовувати
не більше одного слова
або його частиниGoogle
Мiсто Старокостянтинiв


Православна Церква України


Документи:   Машина часу Мат у два ходи З вірою у Велику Перемогу... Ракетна замальовочка Формалізм для ветеранів Чим гірше - тим ліпше Через двадцять років Передчуття Історія одного листа Продовження історії одного листа ...і ще одне продовження До якої церкви йти? До якої церкви йти - два роки по тому. До якої церкви йти - 3 Вибори-2002 Результати виборів 2002 ХАЕС-2... І ще про вибори ХАЕС-3 "Зірниця"? "Зірниця-2" Пам'ятник Підприємництво Ще раз про підприємництво Герб Волині Чи є в Славуті влада? Прогрес по-мiсцевому Ноу-хау міського голови Зу шпрех Заратуштра

IСТОРIЯ ОДНОГО ЛИСТА - ДВА РОКИ ПО ТОМУ...

Меморіальна дошка
  18 березня 2001 року.
  Що ж - на це занадобилось багато часу. Занадто багато, як для такої людини, якою був В'ячеслав Максимович. Можливо, це просто тому, що в Славутi час тече повiльнiше. Можливо, тому, що старе керiвництво району мало свої певнi мiркування.

  Але...
  18 березня 2001 року.
  "У цьому будинку 16.X.1991p. i 19.VII.1994p. бував вiдомий правозахисник, багатолiтнiй полiтв'язень радянських концтаборiв, видатний полiтичний дiяч, депутат Українського парламенту 2-х скликань, Голова НРУ Чорновiл В'ячеслав Максимович (1937-1999). За розбудову Української Держави нагороджений орденом Ярослава Мудорого V-го ступеня".