Місто
Фото
Відео
Будинки
Вулиці
Голод-1933
Поле пам'яті
Парк
Кладовища
OTC
Соціум
Промисловість
Бібліотеки
Туризм
Готелі
Музей
Транспорт
Утка
Документи
ВЕЗ "Славута"
Спорт у місті
Steal league
Приколи
Близнюки
Район
ТП "Край"
Дослідження
Славутчани
Храми
Школи
Українська Повстанча
Ліси
Преса про місто
Політика
Події
Мистецтво
Суспільство
Новини
Гостьова книга
Online-Бібліотека

ПОШУК
Для пошуку потрібно
використовувати
не більше одного слова
або його частиниGoogle
Мiсто Старокостянтинiв


Православна Церква України


Документи:   Машина часу Мат у два ходи З вірою у Велику Перемогу... Ракетна замальовочка Формалізм для ветеранів Чим гірше - тим ліпше Через двадцять років Передчуття Історія одного листа Продовження історії одного листа ...і ще одне продовження До якої церкви йти? До якої церкви йти - два роки по тому. До якої церкви йти - 3 Вибори-2002 Результати виборів 2002 ХАЕС-2... І ще про вибори ХАЕС-3 "Зірниця"? "Зірниця-2" Пам'ятник Підприємництво Ще раз про підприємництво Герб Волині Чи є в Славуті влада? Прогрес по-мiсцевому Ноу-хау міського голови Зу шпрех Заратуштра

IСТОРIЯ ОДНОГО ЛИСТА - РІК ПО ТОМУ

  
11.10.2000 01-01-II/208
  Громадсько-політичне об’єднання «Демократична Славутчина»

  

  На Ваш лист від 29 вересня 2000 р. N 94 щодо встановлення меморіальної дошки на честь видатного політичного діяча З.Чорновола розглянуто.
  Згідно з критеріями відбору історичних подій для встановлення пам’ятних знаків вони встановлюються в місцях, де народився, навчався, працював або загинув претендент. До цих критеріїв не належить виступ В.Чорновола в районному будинку культури.
  Разом з тим вважаємо за потрібне іншими засобами вшанувати пам’ять цього політичного діяча, наприклад ініціювати проведення щорічних конференцій, виставок тощо в день пам’яті В.Чорновола. Районна адміністрація в цьому питанні завжди буде підтримувати Вашу організацію.
  
  З повагою
  Заступник голови райдержадміністрації В.Смоляр
  

  Коментар

  Минув рік...
  І нічого в Славуті не змінилося.