Google




Мiсто Старокостянтинiв






Православна Церква України



Загальні
Загальні
11-Aug-2011
Середина літа

Громадськість міста провела акцію проти пенсійної реформи, а також проти добудови блоків на ХАЕС. Що характерно - голова районної ради Л.Радзивілюк гордо продефілював з протилежного боку вулиці, демонстративно не звернувши уваги на мітинг. Логічно - за бодай позірну участь (проходив поруч) у протестах проти будівництва і, відповідно, про відмивання грошей на будівництві (а це мільярди), точно не похвалять. А от Острозька міська рада у повному складі проголосувала проти добудови ХАЕС - зваживши на те, що фундаменти вже 20 років стоять відкриті (і який їх технічний стан - невідомо), що в проекті не передбачено конкретних рішень про компенсацію соціально-економічного ризику.

У липні Славутська ТРК "Контакт" повідомила про створення в місті та районі осередків ГО "Інститут реабілітації та соціальної адаптації інвалідів". Ще рік тому організація знаходилася безпосередньо у приміщенні місцевого осередку партії регіонів. Тепер все це було розкручено за особистої участі голови РДА О.Несена та заступника міського голови Е.Сабінського в міському палці культури. Жодна з громадських організацій до цього часу не була удостоєна такої імператорської уваги. До чого б це...

"Пішохода треба любити" - стверджували Ільф і Петров. Біля АЗС "Олас" частину території ВАТ 16845 викупив підприємець О.Музалевський. Тепер біля входу до його магазину будівельних товарів (колишне сховище), що на вул.Кн.Сангушків, розібраний тротуар на протязі 30 метрів. Це зроблено для зручності паркування машин. Таким чином, аби обійти конструкцію, пішоходи мають або переходити на протилежний бік (бо машини стоять прямо впритул до стіни), або йти вздовж припаркованих машин по проїжджій частині. Що більшість і робить. Варто зазначити, що і сама АЗС зрізала приблизно таку ж відстань тротуару. А дозвіл, між іншим, дали депутатські комісії з земельних питань та будівництва), та представники Державної архітектурної комісії.

..."Завдяки міському голові школа підготовлена до нового навчального року" - так сказала директорка школи N6 Л.Кондратьєва у виступі по міськрайонному радіо. Власне, школа (будь-яка) ремонтується коштом місцевого бюджету (який наповнюють славутчани), а більше силами т.зв. "батьківських комітетів". Себто прямими внесками батьків...
Щось подібне сталося і в Довжках. Там дві вулиці (більше кілометра) були вимощені бетонними плитами. Безсумнівно - важлива подія. Однак штатна ситуація використання бюджетних коштів викликала наліт голів РДА та районної ради, які зайвий раз підкреслили свою роль у справі. З боку це виглядає приблизно так - ви збирали податки, а ми ДОЗВОЛИЛИ використати ці гроші на будівництво дороги. А могли б і не дозволити. Те ж стосується 2,9 млн. гривень, отриманих в районний бюджет у 2010р. як компенсацію соціально-економічних ризиків. І хоча вони пішли на пластикові вікна у школах та НВО, на людей, що проживають біля АЕС, це не вплинуло - так і платять повну ціну за комунальні послуги, за лікування тощо. Між тим, за законом район має отримувати кошти на будівництво доріг окремою статтею - але цього не відбувається.

Біля автостанції зводиться нова автостоянка. Ідея класна - зважаючи на таксі, що вічно перегороджують виїзд автобусам. Але хотіли як краще - а буде як завжди, бо поверхня автостоянки мало того що набагато вища від приміщення автостанції та платформи для пасажирів, то ще й похилена в їх бік. А площа стоянки немаленька - 30*30 метрів. У разі навіть невеликого дощу вся вода з цієї площі просто потече під будівлю і на пасажирів. Крім того, рельєф вулиці Грушевського вже сприяє подібному явищу - вулиця теж спускається до автовокзалу. Отже, явище просто посилили. Така ж ситуація на проході з ринку до вулиці Козацької (біля готелю "Славутчанка" - мало що схил, то ще й не заасфальтований і впритул забудований кіосками.