Google
Мiсто Старокостянтинiв


Православна Церква України


"Демократична Славутчина":   Початок Ювілей 4 липня 2004 року

ОБ'ЄДНАННЯ "ДЕМОКРАТИЧНА СЛАВУТЧИНА"

1 травня 1990р. Ще СРСР. Так все починалось...
   Громадсько-політичне об'єднання "Демократична Славутчина" свій початок веде з квітня 1993 року. Тоді дві організації - Спілка офіцерів України та Народний Рух - утворили об'єднання відповідно до ст.10 Закону України "Про об'єднання громадян". У 1996 році до нього увійшло ще декілька учасників: осередок Конгресу українських націоналістів, Асоціація підприємців міста та району, міськрайонне Товариство політв'язнів та репресованих. В наступному році - Спілка інвалідів Чорнобиля та ветерани ОУН-УПА. Загалом об'єднання утворюють 5 громадських організацій і 2 політичні партії. Реєстрація проведена у березні 1998р. На кожен рік учасниками підписується угода про співробітництво.
   Члени об'єднання ставлять перед собою такі цілі:
   1.Захист незалежності України
   2.Захист прав людини і роз'яснювальна робота по застосуванню конституційних прав жителями міста
   3.Підтримка малого та середнього підприємництва
   4.Поширення юридичних знань серед населення
   4 організації - Спілка офіцерів України та Спілка інвалідів Чорнобиля, Асоціація підприємців та Товариство політв'язнів та репресованих - внесені до Довідника українських неурядових організацій захисту прав та інтересів громадян, що виданий Центром іновацій та розвитку у 1999р. Адреса об'єднання - 281070, Хмельницька обл., м.Славута, вул.Садова, 2, тел. (03842) 2-65-65, 2-16-19, 2-48-40. Прізвища керівників організації: Володимир Скомороха (СОУ), Михайло Гордеєв (спілка інвалідів Чорнобиля), Василь Гнатюк (Асоціація підприємців), Леонід Отовчиць (Товариство політв'язнів та репресованих)
   У 1998р. на виборах до Славутської міської ради обрано 4 представника об'єднання - Р.Бачинський (СОУ), В.Онищенко (НРУ), В.Скомороха (СОУ), І.Томків (КУН). Створена депутатська група "Демократична Славутчина". Група разом з об'єднанням працює у двох напрямках: соціальна політика та вирішення екологічних проблем, пов'язаних з можливою добудовою другого енергоблоку ХАЕС (склад комісії поданий міському голові). Ведеться розробка доркументації по створенню вільної економічної зони в межах міста, враховуючи розширення ХАЕС.
   Випускається газета "Наше слово" - друкований орган депутатської групи та об'єднання "Демократична Славутчина".
  
  В.Скомороха, співголова громадсько-політичного об'єднання "Демократична Славутчина"