Google




Мiсто Старокостянтинiв




1165

каталог сайтів





УПЦ Київського Патрiархату


Школа N9:   Історія Фотогалерея Турнір

Спеціалізована школа І-ІІІ ст. N9 "Успіх"

Успіх - це талант, ідея та енергія.

Герб школи. Реєстрація - Волино-Подільска Геральдична Колегія. Гербова грамота - ТП КРАЙ

 Школа "Успіх" - це:
 - особистісно-орієнтоване інформаційно-освітнє середовище;
 - діяльнісне, розливальне, культурологічне, комунікативне спрямування навчання та виховання учнів;
 - інформаційна культура учасників освітнього процесу;
 - мультимедійні технології в організації навчання та виховання;
 - пріоритет - здоровий спосіб життя;
 - психологізація навчально-виховного процесу;
 - соціологізація вчителя та учня через призму акмеологічного підходу.
 Структура школи інформаційно-комунікативних технологій:
 - успішна мобільна і само актуалізована особистість;
 - академічний рівень компетентностей;
 - грамотне володіння інформаційними технологіями.
 Довузівська підготовка:
 - "Школа програмування та математики" (ХНУ);
 - міжшкільний факультатив;
 - міжнародне співробітництво.
 Школа ІІІ ст.
 - "Інформатика"
 - "Основи програмування"
 - "Комп'ютерна графіка"
 - "Сучасні офісні інформаційні технології"
 Школа ІІ ст.
 - Вступ до інформатики
 - Курс користувача
 - Курс інформатики
 - Школа олімпійського резерву з програмування
 Школа І ст.
 - Курс "Сходинки до інформатики"
 - Періодичне використання телекомунікаційних та комп'ютерних технологій навчання
 - Клуб малюк
 - Діти 4-5 років мікрорайону школи.
 В школі діє Асоціація дитячих ініціатив, до складу якої входять:
 - Рада соціальної взаємодії;
 - Інформаційно-діяльнісний клуб;
 - Відділ комунікативних компетенцій;
 - Діалог-студія.
 Наші досягнення:
 5 - призерів обласного етапу Всеукраїнських предметних олімпіад;
 4 - переможці обласного етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика;
 5 - переможців міського етапу конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН;
 2 - переможці Всеукраїнського конкурсу дитячих проектів "Історія України, її державотворення", "Мої права";
 1- переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу "Мої права";
 1- чемпіон світу з карате кубку ім. Ю. Тимошенко;
 3 - переможці обласного туру конкурсу "Вчитель року";
 3 - лауреати обласного туру конкурсу "вчитель року".