Google
Мiсто Старокостянтинiв


Православна Церква України
Залиште запис в гостьовiй книзi!
Write to our guestbook, please


Віолетта, 26-Aug-2018
Вітаю! Підкажіть будь ласка адміністрація - це також ваш ресурс? slavuta.info

Сергій, 04-Jan-2016
Від щирого серця вітає колектив сайту з Новорічними святами. Бажаю щастя, здоров'я, сімейного благополуччя, родинного затишку та достатку, миру на нашій Українській землі. З Новим Роком, Славутчани!

Сергій, Славута, 03-Dec-2014
Я в п'ятницю повинен бути в Славуті - якщо плани не зміняться, залишіть, будь ласка, Валерію, ваші контактні дані, я Вам зателефоную якщо буду.

Сергій, Славута, 01-Dec-2014
Цікаво Ви написали, в принципі, я підтримую тут Вас. Але що ж це виходить? Вона просто з повідомленнями буде висіти? То який сенс того висіння? Якщо (як я бачу) пункти до неї прив'язані, то не простіше їх якось просто переробити, а гостьову взагалі видалити? Це не займе багато часу, я так думаю.
Valer, Slavuta, 01-Dec-2014
Тут трохи інше. Свого часу я хотів зробити цей сайт виключно як історичний. Але зіткнувся з тим, що аматору історію шукати дуже важко. Спробуйте посидіти в архівах або знайти фото старого славутського вокзалу, і зрозумієте, про що я. Пам'ятають той вокзал всі, кому за 40, а фото нема ніде. Так і з іншими питаннями. І поки я думав, як жити далі, з'явився фаховий історик Владислав і забрав на себе якраз ці історичні питання. Мені ж залишилося вештатися з фотоапаратом - що я і роблю 20 років. І тут виявилося, що це теж певною мірою історія. Майже 10000 фото на сайті - включно з тими місцями і подіями, які були 20-15-10 років тому, і яких теж ні в кого нема. Ясна річ, що я пропустив 99% цікавих моментів життя міста, але ж щось лишилося. Скажімо, ВСІ будинки ВСІХ вулиць - витратив на це 6 років :) Умовно кажучи - хто фотографував процес будівництва каплиці біля музею? Мабуть, ніхто. В кого ці фото залишаться хоча б через 10 (не кажучи більше) років? Ні в кого. Так от гостьова (як і форум, і список славутчан з ще дофейсбуківських часів) - це фактично щоденник. Смішний, наївний - з періоду до самізнаєтечого. Як чорно-біле фото давніх часів. Тримати ж його далі увімкненим сенсу не бачу. Тому що 80% дописів до початку самізнаєтечого вже були на тему мєрзкіх вазамнівших хахлов - а зараз, судячи по іншим форумам, це шкалить до 100%. До речі, що цікаво - часто плюються гімном якраз вихідці з Славути. Виріс тут, закінчив школу, поїхав до рашки, одружився на кацапці - і скурвився, літом не раз слухав від старих батьків, що діти відмовилися привозити внуків з рашки, "бо ви, папа і мама, праклятиє бандеравци". То який сенс? Це те ж саме, що оприлюднювати записи на стінах туалету - теж певною мірою специфічні думки людей, але ж не публікувати їх... Так що гостьову відкривати не буду. Амінь.
Щодо майбутнього - зараз групою осіб розробляється певна зміна концепції подачі інформації. Раніше вона була трохи хаотичною (що бачу, те і співаю, і фотографую). Зараз планується вибрати декілька тем, які копати глибше (наскільки це можливо - залежить же від людей, свого часу я намагався побалакати з жінкою, яка 60 (!) років пропрацювала на славутському вокзалі - а вона відмовилася, сказала, що це нікому не треба).
Якось так...
До речі, в п'ятницю планую бути в Славуті. Маєте ідеї - можна перетнутися в просторі.

Сергій, Славута, 30-Nov-2014
Вітаю, шановне товариство! Переглянув, Валерію, Ваше відео на головній сторінці, і про птахів, і нове про Собор, я вражений, настільки гарно, що просто нема слів. На сайті не був давно - і писати не міг, бо книга була відключена. Те, що немає новин - нічого. Багато часу витратив на повторний розгляд сайту - раптом щось додали, і не прогадав. Моя Вам порада, Валерію - увімкніть гостьову книгу для всіх, я, наприклад, знаю, як написати за допомогою посилань, бо багато часу проводив на сайті, все одно політичні погляди люди будуть висказувати - нікуди не дінешся, просто баньте таких людей, не всі ж будуть писати суто про політику. Хай щастить.
Valer, 30-Nov-2014
Ні, гостьова - то вже історія. На жаль, в більшості з тупотінням набігають затекримнаші і починають плюватися гімном. А воно мені треба - адмінити і банити? :)