Місто
Фото
Відео
Будинки
Вулиці
Голод-1933
Поле пам'яті
Парк
Кладовища
OTC
Соціум
Промисловість
Бібліотеки
Туризм
Готелі
Музей
Транспорт
Утка
Документи
ВЕЗ "Славута"
Спорт у місті
Steal league
Приколи
Близнюки
Район
ТП "Край"
Дослідження
Славутчани
Храми
Школи
Українська Повстанча
Ліси
Преса про місто
Політика
Події
Мистецтво
Суспільство
Новини
Гостьова книга
Online-Бібліотека

ПОШУК
Для пошуку потрібно
використовувати
не більше одного слова
або його частиниGoogle
Мiсто Старокостянтинiв


Православна Церква України


Промисловість:   Комбінат "Будфарфор" Маслозавод Пивзавод Руберойдовий завод Солодовий завод Славутсько-Полянська паперова фабрика ЗБК Кар'єр Заводи і фабрики

КОМБIНАТ "БУДФАРФОР"

Виробництво
  До складу комбінату "Будфарфор" входить Славутський завод "Будфарфор" чисельністю 1900 чоловік працюючих і Романінський цегельний завод - 120 чоловік працюючих.
  Засновано завод "Буфарфор" із 1909 року.
  В даний час комбінат є одним з найбільших в Європі підприємств по виготовленню виробів санітарно-будівельної кераміки. В умовах економічної кризи в країні комбінат, під керівництвом директора Миколи Івановича Виросткова, не допустив зупинки виробництва, зберіг кваліфіковані кадри робітників і спеціалістів. Досягнуто це завдяки переходу на нову технологію виробництва, постійне оновлення асортименту і декору виробів.
  Директор "Будфарфору" Микола Іванович Виростков удостоєний численних нагород, серед яких, зокрема:, орден "Знак Пошани" (1971), орден "Червоного Прапора" (1986), орден "За заслуги" ІІІ ступеня (1997), медаль Преподобного Сергія Радонєжського ІІ ступеня (2000), міжнародна відзнака "Факел Бірмінгема" (1995).
Майоліка

  Після реконструкції і технічного переозброєння підприємства річний обсяг випуску продукції перевищив 2 млн.шт. санітарно-будівельних виробів більше 20 найменувань з широкою гамою кольорів від білого до чорного.
  Крім того, на комбінаті організовано виробництво виробів культурно-побутового і господарського призначення. Завдяки постійному вивченню споживацького попиту, вдосконаленню форм і декору вироби також користуються особливою шаною у покупців.
  Цегельний завод виготовляє цеглу М100, М75, цеглу потовщену, камені керамічні. Оскільки завод працює на високоякісній місцевій сировині, то і готова продукція вигідно відрізняється найкращими якісними показниками в регіоні.
Продукція

  Комбінат постявляє свою продукцію в Росію, Молдову, Грузію, Литву, Латвію, Естонію, Казахстан. Постійному попиту на вироби комбінату сприяє найнижча ціна серед виробів споріднених підприємств, поєднана з високою якістю і широким асортиментом.
  
  Адреса комбінату "Будфарфор":
  30002 Хмельницька область,
  м.Славута, в.Козацька, 122,
  Вiддiл збуту тел. (03842) 2-17-30
  Вiддiл зовнiшньоекономiчних зв'язкiв тел. 7-17-21