Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського Патрiархату


Post-трудівник:   Спростування Versus Передумови Продовження Перевірка Документи Медалька Принцип ворога Листування
Не можемо мовчати!

  ЗВЕРНЕННЯ ЖУРНАЛІСТІВ СЛАВУТСЬКИХ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ ДО НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ ЖУРНАЛІСТІВ УКРАЇНИ
  
  З глибокою прикрістю та з великим недорозумінням сприймаємо той факт, що нашого Славутського міського голову ВАСИЛЯ СИДОРА Спілка журналістів внесла до ганебного списку ворогів свободи слова. Це більше, аніж груба помилка, яка ,на наше тверде переконання, має бути негайно виправлена.

  Працюючи в інформаційному просторі нашої Славути уже третій рік при перебуванні на посаді міського голови ВАСИЛЯ СИДОРА, скажемо чесно перед Богом і людьми, не пригадуємо жодного, бодай якогось і дрібного факту його втручання як у творчу діяльність наших редакцій, так і кожного журналіста зокрема. Навпаки, ще до того, як стати міським головою, ВАСИЛЬ СИДОР, працюючи директором газового господарства, проявив себе людяним керівником демократичного спрямування, котрий завжди йшов на контакт із журналістами і належним чином сприймав принагідні їх критичні слова. А вже на посаді міського голови в особі Василя Сидора ми побачили того міського керівника для кого свобода слова як у відношенні до журналістських колективів, так і всієї територіальної громади - не порожній звук, а послідовна, наполеглива та цілеспрямована робота виключно в законодавчому полі. Василь Сидор започаткував і регулярно проводить прес-конференції, на яких не ухиляється від відповіді на найгостріші журналістські запитання. Окрім того, двері кабінету міського голови завжди відкриті для журналістів. Отож, не чекаючи прес -конференцій чи інших широких журналістських зустрічей, можна будь-коли у міського голови з'ясувати той чи інший факт з життя міста та діяльності міської влади, а то й спростувати чи підтвердити будь-які чутки, які хай і стосуються особистого життя міського голови ВАСИЛЯ СИДОРА. При тому міський голова регулярно відвідує наші редакції і не тільки у святкові дні, а й в буденні, щораз з'ясовуючи, де може підставити плече міська влада для покращання умов роботи журналістів. А в результаті - живе діло. І таких фактів на підтвердження цього можна наводити й наводити, починаючи з надання транспорту, підтримки у лікуванні і закінчуючи наданням приміщення для роботи журналістів та проведенням у ньому ремонту. Більше того, в полі зору ВАСИЛЯ СИДОРА - перспектива розвитку інформаційної сфери міста. З-поміж чого - налагодження прямого ефіру на міськрайонному радіо, де міський голова насамперед ставить мету регулярно спілкуватись із радіослухачами у реальному часі, відповідаючи на їхні телефонні запитання, створення кореспондентського пункту обласного телебачення і радіо, створення студії міського телебачення, створення медіа-клубу, започаткування та щорічне проведення фестивалю журналістів "Славути красної бори соснові".
  Отже, ці та інші факти конструктивної діяльності Славутського міського голови ВАСИЛЯ СИДОРА задля широкого утвердження в нашому краї свободи слова, той справді демократичний характер, що притаманний в цілому у діяльності міського голови та добре помітний у Славуті практичний результат його діяльності, а відповідно і незмінно велика підтримка славутчанами свого голови і спонукали нас висловити свою категоричну незгоду із непродуманим кимось у Спілці журналістів, а чи й кимось підбурливим неприховано лихим наміром включити ВАСИЛЯ СИДОРА до списку ворогів свободи слова. Таким ворогом, стверджуємо з усією силою журналістської честі, ВАСИЛЬ СИДОР не був і не є дотепер. І та надзвичайно груба помилка, що була допущена у Спілці журналістів, якомога найбільше сподіваємось, буде виправлена по-журналістськи - самокритично.
  
  В.Терновий, заслужений журеналіст України, головний редактор Славутського міськрайонного радіо
  Л.Шевчук, редактор Славутського міськрайонного радіо
  П.Федоровський, редактор тижневика "Пульс"