Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського Патрiархату


Post-трудівник:   Спростування Versus Передумови Продовження Перевірка Документи Медалька Принцип ворога Листування
Слово - редактору

  Багато хто з читачів цікавиться ситуацією, яка кимось штучно нагнітається навколо нашої редакції газети "Трудівник Полісся". Відомо, що нестача інформації породжує чутки. Тому хочу відкинути будь-які звинувачення, наклепи, замовні статті-пасквілі щодо ущемлення прав трудового колективу часопису. Усе це штучно нагнітається однією-двома особами, які переслідують власні інтереси, прикриваючись високопарними словами на кшталт свободи слова, прав трудового колективу тощо.
  На безпідставні заяви обласної організації Національної спілки журналістів України, замовні публікації журналістів із газет "Сільські Вісті" та "Молодь України", які надали вигадані та перекручені факти (без згоди трудового колективу та з'ясування реального стану справ) і розповсюджені в інших ЗМІ - трудовий колектив надіслав у відповідь листи, висловивши своє обурення та вимогу спростувати подану недостовірну інформацію, яка ганьбить заслужений високий авторитет і ділову репутацію нашого видання, посилаючись на чинні документи, а не пустопорожні слова. Як довідку для читачів, офіційно повідомляємо, що, відповідно до рішень міської (N2-19/2008) та районної (N2 від 23.05.2008р.) рад співзасновниками газети "Трудівник Полісся" були і залишаються Славутські міська та районна ради, райдержадміністрація і трудовий колектив КП "Редакція газети "Трудівник Полісся". Отже, розповсюдження будь-якої ігноруючої цей факт неправдивої інформації здійснюється для штучного нагнітання нездорової напруги в середовищі міської і районної громад, а отже є наклепом.
  У цьому питанні для трудового колективу редакції газети не зрозуміла позиція голови Славутської райдержадміністрації Г.І.Душнюк. Справа в тім, що на спільних пленарних засіданнях, де приймалося рішення про затвердження Установчого договору співзасновників газети "ТП", та на зустрічі безпосередньо з трудовим колективом голова РДА, як державна особа, висловлювала позицію що захищатиме інтереси більшості трудового колективу. Але в реальності чомусь дане слово не дотримано. Зокрема, не маючи жодних юридичних підстав, очільниця адміністрації відмовляється підписувати Установчий договір, тим самим демонструючи своє небажання бути співзасновни-ком газети. Про що ми двічі в письмовій формі нагадували...
  Обурив трудовий колектив і "піратське" видання, де використано бренд "ТП", тобто абревіатуру нашої газети: щоправда, журналісти його розшифрували як "Вісти трьох посадовців". Ми звернулися до правоохоронних органів задля того, аби вони надали правову оцінку пасквілю, який всіляко ганьбить авторитет і ділову репутацію газети "ТП".
  Окрім того, члени трудового колективу редакції 26 травня ц.р. надіслали всім засновникам газети звернення стосовно відкликання своїх підписів під попереднім зверненням до депутатів, яке було надруковане у позачерговому спецвипуску "Трудівника..." N13 від 25.03.2008р. за підписом більшості працівників редакції.
  Ми готові щиро спілкуватися на сторінках газети із читачами, задля встановлення справедливості.
  
  Тетяна СКРИПНЮК, в.о. головного редактора "ТП".
  
  1 серпня 2008р, N32 (10753)