Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського Патрiархату


Post-трудівник:   Спростування Versus Передумови Продовження Перевірка Документи Медалька Принцип ворога Листування
  Незалежна профспілкова організація працівників КП "Редакція газети "ТРУДІВНИК ПОЛІССЯ"
  вул.Миру,102, м.Славута, Хмельницька обл., 30002 тел. 8(03842)2-29-51, факс - 8(03842)2-10-91
  
  N 39 від 2.05.2009р.
  
  ЗВЕРНЕННЯ
  до депутатів Славутської міської ради
  
  Ми, члени профкому Незалежної профспілкової організації працівників кп "Редакція газети "Трудівник Полісся", уповноважені зборами профспілки, звертаємося до вас у зв'язку із підписанням Установчої угоди від трудового колективу кп "Редакція газети "Трудівник Полісся" головним редактором В.О.Мальчук на сесії міської ради 27 березня 2009р. та її діям в період січня-квітня ц.р. по відношенню до тих працівників, які входять у склад даної профспілки. Зокрема:
  1.В перші чотири місяці року (січень, лютий, березень, квітень) головним редактором Мальчук В.О. постійно затримується виплата заробітної плати, що суперечить ч.1 ст.24 Закону України "Про оплату праці". На сьогоднішній день заборгованість з виплати заробітної плати працівникам редакції становить майже 3 місяці - березень, квітень, травень 2009р.
  2.Починаючи з січня ц.р. усім працівникам - членам профспілки, В.О.Мальчук в односторонньому порядку, що є грубим порушенням ст.22 Закону України "Про оплату праці", ст.97 КЗпП України та ч.2, 3 ст.38 Закону України "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності", просто вдвічі зменшила розмір заробітної плати не погодивши із головою найчисельнішої нашої профспілки (із 14 членів трудового колективу членами нашої профспілки є 10чол.).
  3.При цьому Мальчук В.О. видала наказ N4 від 5 січня 2009р., про який працівники редакції дізналися з акту перевірки Територіальної державної інспекції праці у Хмельницькій області від 20 березня 2009р. Наказ був не доведений до працівників у встановлений ст.57 Конституції України спосіб. Отож, відповідно, не є чинними
  4.Окрім заниження розміру заробітної плати редактор В.О.Мальчук, неодноразово викликала до себе окремих працівників - членів Незалежної профспілкової організації з метою домогтись їх переходу до профспілки, в яку входить В.О.Мальчук, про що було письмово заявлено в прокуратуру. Це є порушенням ч.3 ст.12 Закону України "Про профспілки, права та гарантії їх діяльності" про заборону втручатися у профспілкову організацію з боку адміністрації.
  5.Ігнорує Мальчук В.О і наявність Колективного договору між адміністрацією та Незалежною профспілковою організацією працівників кп "Редакція газети "Трудівник Полісся" на 2008-2010рр., зареєстрований Славутським міським управлінням праці та соціального захисту під 16 від 01.09.2008р. намагаючись анулювати його та не виконує Положення про оплату праці. Зокрема, Мальчук В.О. своїм наказом "призупинила" виплату мінімальної заробітної плати, встановлену Верховною Радою та Кабінетом Міністрів України. На рівні 605грн. (з 1 грудня 2008р.) та 625грн. (з 2 квітня 2009р.), зменшила посадові коефіцієнти співвідношення до мінімальної зарплати та виплату за стаж роботи в редакції, хоча це передбачено в Колективному договорі для техпрацівників та доплату за інтенсивність праці для творчих і технічним працівникам, що є порушенням ст.6 Закону України "Про колективні договори і угоди".
  6.Головний редактор Мальчук В.О. відмовляється надавати довідки про складові заробітної плати працівникам редакції - членам Незалежної профспілкової організації, хоча це передбачено п. "а" ст.30 Закону України "Про оплату праці" при видачі заробітної плати.
  27 квітня ц.р., минув місяць, як попередня сесія міської ради N10-29/2009 від 27.03.2009р. надала термін для виплати зарплати працівникам кп "Редакція газети "Трудівник Полісся". На сьогоднішній день цього не зроблено. Натомість гол.редактор Мальчук В.О. продовжує порушувати Закону України "Про оплату праці". Ось чому ми ставимо питання про перебування на посаді головного редактора Мальчук В.О., як керівника, який не забезпечує нормальних умов праці, відносин і не сприяє поліпшенню морально-психологічного клімату у колективі, а навпаки, провокує до конфліктних ситуацій та позовів до судових органів.
  Тому ми, профком Незалежної профспілкової організації кп "Редакція газети "Трудівник Полісся", за рішенням зборів профспілки, ініціюємо питання про розірвання контракту з головним редактором кп "Редакція газети "Трудівник Полісся" Мальчук В.О., через не виконання: законів про оплату праці, про колективні договора та про профспілки, а також не виконання рішення сесії Славутської міської сесії від 27 березня 2009р. та на підставі ст.45 Кодексу законів про працю України.
  
  Профспілковий комітет:
  Голова профспілки Скомороха Л.П.
  Заступник голови Кондратюк О.Д.
  Член профкому Скрипнюк Т.В.