Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського Патрiархату


Post-трудівник:   Спростування Versus Передумови Продовження Перевірка Документи Медалька Принцип ворога Листування
Колектив проти нечесного редактора

  Шановні читачі NET - простору!
  Звертаємось до вас, користуючись правом, наданим нам статтею 34 Конституції України та щирим бажанням встановити справедливість в сповненої правового нігілізму, керівницького свавілля, посадових зловживань та фінансових порушень, аморальності та брудних журналістських методів відбілювання негідників та обмовлення чесних й порядних громадян (працівників газети "Трудівник Полісся").
  Ми, більшість членів трудового колективу комунального підприємства "Редакція газети "Трудівник Полісся", чесно працюючи заради нашої газети, довгі роки пропрацювавши із В.О.Мальчук, отримуємо від свого пихатого і нечистого на руку керівника - головного редактора В.О.Мальчук, здебільшого образи, приниження та нездорові емоційні вияви, із систематичним порушенням прав людини. Трудовий колектив редакції вже більше року займається вкрай важкою, але на нашу думку, необхідною справою - виведення на "чисту воду" нашого керівника, головного редактора газети "Трудівника Полісся" В.О.Мальчук.
  Та, якщо газета "Трудівник Полісся" має 90-річну історію, то ми ділимо її на дві частини - "до Мальчук" та "разом з Мальчук". Друга частина історії газети - беззаперечно, переважить у сенсі рівня негативу, хоча у часовому вимірі вона є значно меншою.
  Так, в місті Славута, що на Хмельниччині, є чимало свідків отримання посади редактора, висуванкою комуністичної номенклатури В.О.Мальчук, котрій задля досягнення власної мети прийнятні будь-які методи, тому, що на словах вона сповідує мораль фарисея...