Місто
Фото
Відео
Будинки
Вулиці
Голод-1933
Поле пам'яті
Парк
Кладовища
OTC
Соціум
Промисловість
Бібліотеки
Туризм
Готелі
Музей
Транспорт
Утка
Документи
ВЕЗ "Славута"
Спорт у місті
Steal league
Приколи
Близнюки
Район
ТП "Край"
Дослідження
Славутчани
Храми
Школи
Українська Повстанча
Ліси
Преса про місто
Політика
Мистецтво
Лінія фронту
Новини
Гостьова книга
Online-Бібліотека

ПОШУК
Для пошуку потрібно
використовувати
не більше одного слова
або його частиниGoogle
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського Патрiархату


Соціум:   Тема роздiлу Протест Старість - не радість Пікнік на узбіччі Бандитизм процвітає! Рада підприємців Краще їздити, аніж ходити Ніби революція 2006р. Пам'ятники i проекти День Злуки Спадкоємці та нащадки? Діагноз хвороби 2015р.

Старість - не радість

Оригінальчик статті
  Саме так можна охарактеризувати пінисту заяву відомого... як би то мовити... любителя міфології С.Ф.Ковальчука на ініціативу громадськості поставити, нарешті, пам'ятник родині Сангушків. Логіка в постановці питання є - оскільки вдала від вирішення проблем історичної пам'яті самоусунулася (не вважати ж такою щорічні танці на трибунах на полі пам'яті з постійним опублікуванням щораз більших "правдивих" цифр і періодичне ж видання праць пана Ковальчука "Історія Славути як я її бачу"). В результаті цього місто так і не дочекалося пам'ятника Шевченку, зате має два самовільно встановлених пам'ятника Леніну. Ці проблеми знаного краєвєда не цікавили, тому він не нагадував комуністам, хто в місті господар - події не зачіпали його власних фінансових інтересів - а от Сангушки зачепили. По-перше, є шанс лизнути жо... пардон, руку новій владі - мовляв, "я завжди був проти експлуататорів трудового народу, якими є кляті Сангушки". По-друге, нагадати меру-козаку "хто тут хазяїн на ниві історії". А по-третє, діє цілком цинічне відчуття фінансової втрати - оскільки гроші збиратимуть нормальні люди, не зашорені місцевою "історією", і в комісію входитимуть фахові художники та історики, робити там пану Ковальчуку абсолютно нічого. Залишилося лише закликати "Громадськість Славути і околиць" до хрестового походу проти організаторів ініціативи. Чомусь згадалася сцена з "Італійців в Росії" - там, де зграя італійських туристів підкрадається до Миронова з коштовностями. І очі в них такі добрі, і Евстигнеєв на інвалідному возику такий цілеспрямований.
  
  ***
  
  Ну і негайна на статтю реакція.
  
  Славутському міському голові
  Сидору В.Б.
  вул.Соборності, 7, м.Славута, 30000.
  Хмельницької обласної громадської організації Товариство підприємців "Край"
  а/с 50, м.Славута, Хмельницька область, 30000.
  
  ЗАЯВА
  
  Шановний Василю Богдановичу!
  Відповідно до Закону України "Про звернення громадян", просимо Вас надати детальну інформацію щодо виконання Славутським історичним музеєм положень Законів України "Про музеї та музейну справу" та "Про Національний архівний фонд та архівні установи". Зокрема просимо надати інформацію про нові документальні надходження до Славутського історичного музею протягом 2009-2010 років, стан роботи з формування Славутського історичного музею новими експонатами, а також про стан обліку та забезпечення збереженості музейних експонатів, щодо дотримання заходів з консервації та охорони культурних цінностей. Надати інформацію щодо стану роботи з віднесення музейних експонатів Славутського історичного музею до Державного реєстру національного культурного надбання. Крім того, просимо надати інформацію щодо освітнього та кваліфікаційного рівня працівників музею, його фінансового забезпечення тощо.
  
  З повагою, за дорученням Координаційної Ради ТП "Край" секретар ради І.Д.Піголь