Місто
Фото
Відео
Будинки
Вулиці
Голод-1933
Поле пам'яті
Парк
Кладовища
OTC
Соціум
Промисловість
Бібліотеки
Туризм
Готелі
Музей
Транспорт
Утка
Документи
ВЕЗ "Славута"
Спорт у місті
Steal league
Приколи
Близнюки
Район
ТП "Край"
Дослідження
Славутчани
Храми
Школи
Українська Повстанча
Ліси
Преса про місто
Політика
Мистецтво
Лінія фронту
Новини
Гостьова книга
Online-Бібліотека

ПОШУК
Для пошуку потрібно
використовувати
не більше одного слова
або його частиниGoogle
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського Патрiархату


Соціум:   Тема роздiлу Протест Старість - не радість Пікнік на узбіччі Бандитизм процвітає! Рада підприємців Краще їздити, аніж ходити Ніби революція 2006р. Пам'ятники i проекти День Злуки Спадкоємці та нащадки? Діагноз хвороби 2015р.

Бандитизм процвітає!

  Розмова буде про "одноруких бандитів", про гральні автомати.
  Алкоголізм, наркоманія. Останнім часом психологи додають в цей ряд ще й таку хворобу, як ігроманія. Як і всі інші, вона не оминула й нашу Славуту.
  В моїх руках цікавий документ. Це "Інформація про наявність гральних автоматів по м. Славута станом на 1.01.2008р." В чотирнадцяти офіційно виявлених місцях встановлено 116 гральних автоматів, але торгових патентів придбано тільки 45. Сміливо можна додати сюди ще два місця та 32 автомати. Тобто 15 лютого є 148 "одноруких" в 16 місцях. Прогрес очевидний. На 236 славутчан один "бандюган" (в Славуті проживають 25100 чоловік). Вам не страшно? Мене охоплює страх.
  Хто захистить нас? І чи захистить? Чи захищає закон?
  Попорпавшимь в Інтернеті, знаходимо деякі законодавчі акти. Наприклад "ЛІЦЕНЗІЙНІ УМОВИ провадження організації діяльності з проведення азартних ігор." Цікавого багато. Тут і вимоги ув'язнення "одноруких" в окремих будівлях - тюрмах, або хоча б приміщеннях - камерах. Тут і перевірка документів у підозрілих носіїв данини (не менше 18 років). Тут і періодична реєстрація та перереєстрація злочинців у відповідних органах (придбання ліцензій та патентів). Тут і можливість почитати біографію та методи роботи "бандюги" (можливість ознайомлення з правилами гри та дозвільними документами). Можна спати спокійно.
  Але це тільки так здається!
  А на ділі?
  Гральні автомати темпами, достойними наслідування нашою економікою, захоплюють Славуту. Приріст їх кількості запихає за пояс навіть відомих своєю працьовитістю китайців. Нашестя цих "ГАдів" вийшло далеко за рамки законів.
  15 лютого був у складі комісії по перевірці гральних автоматів, створеною міським головою. Побачене можна передати одним словом - ЖАХ! Жодна, повторюю, ЖОДНА!!! перевірена "точка" навіть близько не дотримується діючих законів! Які порушення?
  1. Встановлення в магазинах та закладах громадського харчування (без окремого приміщення).
  2. Відсутність торгових патентів та ліцензій, а ті, які є - не відповідають чинному законодавству.
  3. Відсутність переліку ігор та правил гри.
  4. Присутність в приміщеннях неповнолітніх.
  5. Розміщення в так званих "малих архітектурних формах", що не допускається "Ліцензійними умовами..."
  То хто має зупинити беззаконня?
  Міська влада заявляє, що дозволи на встановлення автоматів нею не надаються. Податковою виписуються торгові патенти на частину з них. Міліцією вони (автомати) деколи вилучаються. Судом потім повертаються власникам. Потім вони знову встановлюються. Потім знову дозволи не надаються. І далі - знову виписуються, знову вилучаються, знову повертаються, знову встановлюються, знову не надаються, виписуються, вилучаються...
  "Була в попа собака, він її любив...", або "Наша пісня гарна, нова - починаєм її знову!" Пам'ятаєте?
  То де тут слабка ланка?
  Хто не дає грошей в бюджет міста?
  Хто не виконує своєї роботи?
  Хто паразитує на сплачених нами податках?
  
  P.S. Порахуйте на дозвіллі:
  1." Вартість торгового патенту на здійснення операцій з надання послуг у сфері грального бізнесу встановлюється у фіксованому розмірі (за рік): для використання грального автомата з грошовим або майновим виграшем - 4200 гривень"
  2."...за здійснення операцій, передбачених Законом, без одержання відповідних торгових патентів або з порушенням порядку використання торгового патенту, ... сплачують штраф у подвійному розмірі вартості торгового патенту за повний термін діяльності суб'єктів підприємницької діяльності із зазначеним порушенням"
  
  Іван Небайдужий