Місто
Фото
Відео
Будинки
Вулиці
Голод-1933
Поле пам'яті
Парк
Кладовища
OTC
Соціум
Промисловість
Бібліотеки
Туризм
Готелі
Музей
Транспорт
Утка
Документи
ВЕЗ "Славута"
Спорт у місті
Steal league
Приколи
Близнюки
Район
ТП "Край"
Дослідження
Славутчани
Храми
Школи
Українська Повстанча
Ліси
Преса про місто
Політика
Події
Мистецтво
Суспільство
Новини
Гостьова книга
Online-Бібліотека

ПОШУК
Для пошуку потрібно
використовувати
не більше одного слова
або його частиниGoogle
Мiсто Старокостянтинiв


Православна Церква України


Документи:   Машина часу Мат у два ходи З вірою у Велику Перемогу... Ракетна замальовочка Формалізм для ветеранів Чим гірше - тим ліпше Через двадцять років Передчуття Історія одного листа Продовження історії одного листа ...і ще одне продовження До якої церкви йти? До якої церкви йти - два роки по тому. До якої церкви йти - 3 Вибори-2002 Результати виборів 2002 ХАЕС-2... І ще про вибори ХАЕС-3 "Зірниця"? "Зірниця-2" Пам'ятник Підприємництво Ще раз про підприємництво Герб Волині Чи є в Славуті влада? Прогрес по-мiсцевому Ноу-хау міського голови Зу шпрех Заратуштра

Випадковість? Ні, закономірність

  Нібито й минули цьогорічні вибори, однак не все ще скінчилось, як виявилось. Зокрема по виборам до Славутської міської ради. У виборчому окрузі N19, кандитат, який став у підсумку другим, 31 березня виявив, що у бюлетнях неправильно було написано його прізвище, дата народження та вказано посаду, яку він займає. Звернувся цей кандидат з заявою до міського суду 5 квітня ц.р., а рішення було прийняте судом лише 22 квітня. Всупереч п'ятиденному терміну для розгляду. 10 квітня, за поданням міської територіальної виборчої комісії, сесія міської ради визнала повноваження того кандидата, який став першим за підсумками голосування. Однак 30 квітня, ця ж сама територіальна комісія, отримавши рішення суду, визнає підсумки голосування по округу недійсними і приймає рішення - провести повторні вибори 21 липня 2002р. При цьому ніякої інформації в засобах масової інформації, хоча в ст.57 Конституції України вказується, що нормативно-правові акти, що торкаються прав і свобод, не доведені в установчому законом порядку, є недійсними. Лише 28 червня, в міськрайонній газеті "Трудівник Полісся" з'являється список зареєстрованих кандидатів в депутати. Чому два місяці мовчала територіальна виборча комісія? Може тому, що серед претендентів на місце депутата представники СДПУ(о) та підприємства "Прогрес", яке схильне підтримувати Партію регіонів? Можливо саме через це зроблене усе можливе аби кандидат від блоку "Демократична Славутчина" (представляє виборчий блок "Наша Україна"), навіть не зареєструвався? А погратись в арифметику вирішили місцеві соціал-демократи (об'єднані) та партійці з регіонів тому, що мають по два депутати у міській раді. Ще один - і можна реєструвати депутатську групу.
  Ну а хто ж в керівництві міської виборчої комісії? Голова - від партії Регіонів, секретар - від об'єднання "Жінки за майбутнє". В цілому представники багатопартійної "Єди". Тепер стає зрозумілим - чому міська виборча комісія не реагувала на відсутність місць розміщення друкованої інформації на території міста до виборів. Після виборів робиться вже інше. Це зокрема:
  - голова міського осередку Конгресу Українських Націоналістів, який був кадидатом в депутати міської ради, звернувся до територіальної комісії з проханням перевірити - чи були факти голосування на дільниці не за місцем проживання або коли з одної адреси голосували на різних дільницях. Цьго зроблено не було.
  - Голова міської організації Спілки офіцерів України (кандидат від блоку "Демократична Славутчина") 4 квітня ц.р. звернувся до міської територіальної виборчої комісії - перевірити чи всі, хто подавав заяви голосувати вдома здійснили це? Відповіді і на цей час немає.
  Міжрайонна прокуратура, отримавши дві заяви від виборчого блоку "Демократична Славутчина" (травень-червень 2002р.) - про порушення ст.40 Конституції України та Закону України "Про звернення громадян", ніяк не може знайти механізм впливу на керівництво міської територіальної виборчої комісії.
  Про роботу цієї комісії говорить і той факт, що людині, яка працювала секретарем дільничої комісії від блоку "Демократична Славутчина", не зроблено відмітку в трудовій книжці за 1,5 місяці роботи. Тепер, кажуть у виконкомі міської ради, - шукайте керівництво комісії вдома.
  Подібне ставлення до роботи, з боку керівництва міської територіальної виборчої комісії, наводить на думку, що це не збіг обставин, а цілковита закономірність. Залишилось лише змінити тих, хто став автором цього задуму.
  
  
Володимир Скомороха,
координатор ГПО "Демократична Славутчина".