Місто
Фото
Відео
Будинки
Вулиці
Голод-1933
Поле пам'яті
Парк
Кладовища
OTC
Соціум
Промисловість
Бібліотеки
Туризм
Готелі
Музей
Транспорт
Утка
Документи
ВЕЗ "Славута"
Спорт у місті
Steal league
Приколи
Близнюки
Район
ТП "Край"
Дослідження
Славутчани
Храми
Школи
Українська Повстанча
Ліси
Преса про місто
Політика
Події
Мистецтво
Суспільство
Новини
Гостьова книга
Online-Бібліотека

ПОШУК
Для пошуку потрібно
використовувати
не більше одного слова
або його частиниGoogle
Мiсто Старокостянтинiв


Православна Церква України


Документи:   Машина часу Мат у два ходи З вірою у Велику Перемогу... Ракетна замальовочка Формалізм для ветеранів Чим гірше - тим ліпше Через двадцять років Передчуття Історія одного листа Продовження історії одного листа ...і ще одне продовження До якої церкви йти? До якої церкви йти - два роки по тому. До якої церкви йти - 3 Вибори-2002 Результати виборів 2002 ХАЕС-2... І ще про вибори ХАЕС-3 "Зірниця"? "Зірниця-2" Пам'ятник Підприємництво Ще раз про підприємництво Герб Волині Чи є в Славуті влада? Прогрес по-мiсцевому Ноу-хау міського голови Зу шпрех Заратуштра

N 55 від 7 червня 2002р.

ЗАЯВА
Громадсько-політичного об’єднання “Демократична Славутчина”

   Події останнього часу (травень-червень 2002р.) - спроби перешкодити підприємцю Н.Яремовій здійснити її законне право гарантоване Конституцією України, викликає наше обурення. Восени минулого року ми були свідками, як окремі депутати міської ради, а також депутат обласної ради, втягнули сесію міської ради у голосування проти надання земельної ділянки Н.Яремовій у постійне користування під будівництво магазину (вул. Радянська).
   Прикриваючись листом місцевих жителів, депутати, які голосували проти надання земельної ділянки порушили права підприємця займатись тією діяльністью, яку вона обрала. Гору взяло бажання - не дати розвиватись іншому. Адже вже неодноразово припиняються роботи на будівельному майданчику, хоча усі документи належно оформлені. Для гальмування використовуються депутати міської ради за їх місцем роботи, а також податкові адміністрації.
   Слід додати ще й тиск, який чиниться на підприємця В.Скрипнюка з боку окремих депутатів міської ради, санепідемстанції та податкової.
   У підсумку - в місті існує недобросовісна конкуренція всупереч Основному Закону України. Ось чому є підстави проголосити Славуту містом з несприятливим кліматом для підприємницької діяльності.

Голова районної організації Народного Руху України М.Бойко
Голова міської організації Конгресу Українських Націоналістів І.Томків
Голова міської організації Партії «Реформи і Порядок» С.Кашуба
Голова міської організації Спілки офіцерів В.Скомороха
Голова міської організації «Конституційне право» О.Мазуркевич
Секретар Товариства політв’язнів та репресованих Є.Мосіюк