Місто
Фото
Відео
Будинки
Вулиці
Голод-1933
Поле пам'яті
Парк
Кладовища
OTC
Соціум
Промисловість
Бібліотеки
Туризм
Готелі
Музей
Транспорт
Утка
Документи
ВЕЗ "Славута"
Спорт у місті
Steal league
Приколи
Близнюки
Район
ТП "Край"
Дослідження
Славутчани
Храми
Школи
Українська Повстанча
Ліси
Преса про місто
Політика
Події
Мистецтво
Суспільство
Новини
Гостьова книга
Online-Бібліотека

ПОШУК
Для пошуку потрібно
використовувати
не більше одного слова
або його частиниGoogle
Мiсто Старокостянтинiв


Православна Церква України


Документи:   Машина часу Мат у два ходи З вірою у Велику Перемогу... Ракетна замальовочка Формалізм для ветеранів Чим гірше - тим ліпше Через двадцять років Передчуття Історія одного листа Продовження історії одного листа ...і ще одне продовження До якої церкви йти? До якої церкви йти - два роки по тому. До якої церкви йти - 3 Вибори-2002 Результати виборів 2002 ХАЕС-2... І ще про вибори ХАЕС-3 "Зірниця"? "Зірниця-2" Пам'ятник Підприємництво Ще раз про підприємництво Герб Волині Чи є в Славуті влада? Прогрес по-мiсцевому Ноу-хау міського голови Зу шпрех Заратуштра

Ні грошей, ні пам'ятника

Оголошення в місцевій пресі про зібрані у 1990 році кошти
   Цього року, після невдалого прикладу з використанням імені та зображення видатного українського поета Т.Шевченка акціонерним товариством "Прогрес" на надмогильній плиті, там вирішили виправитися.
   Для цього, використовуючи власні можливості, організація виступила ініціатором спорудження у місті пам'ятника поетові. Відкритий навіть рахунок - для грошей інших громадян. Така собі благодійність: будь-яка забаганка, але вашим коштом.
Квітанції на зібрані гроші

   Цікаво, що у 1990 році подібний випадок вже був. Тоді у м.Нетішині, який був у складі Славутського району, вирішили встановити пам'ятник Кобзарю. Ініціаторам вдалось зібрати тоді 1217 рублів. Минуло 12 років, і зараз (зокрема, славутчанин Л.Грабовський), цікавиться - де ж гроші?
   Пам'ятника в Нетішині немає - і невідомо, куди поділися зібрані кошти.