Місто
Фото
Відео
Будинки
Вулиці
Голод-1933
Поле пам'яті
Парк
Кладовища
OTC
Соціум
Промисловість
Бібліотеки
Туризм
Готелі
Музей
Транспорт
Утка
Документи
ВЕЗ "Славута"
Спорт у місті
Steal league
Приколи
Близнюки
Район
ТП "Край"
Дослідження
Славутчани
Храми
Школи
Українська Повстанча
Ліси
Преса про місто
Політика
Події
Мистецтво
Суспільство
Новини
Гостьова книга
Online-Бібліотека

ПОШУК
Для пошуку потрібно
використовувати
не більше одного слова
або його частиниGoogle
Мiсто Старокостянтинiв


Православна Церква України


Документи:   Машина часу Мат у два ходи З вірою у Велику Перемогу... Ракетна замальовочка Формалізм для ветеранів Чим гірше - тим ліпше Через двадцять років Передчуття Історія одного листа Продовження історії одного листа ...і ще одне продовження До якої церкви йти? До якої церкви йти - два роки по тому. До якої церкви йти - 3 Вибори-2002 Результати виборів 2002 ХАЕС-2... І ще про вибори ХАЕС-3 "Зірниця"? "Зірниця-2" Пам'ятник Підприємництво Ще раз про підприємництво Герб Волині Чи є в Славуті влада? Прогрес по-мiсцевому Ноу-хау міського голови Зу шпрех Заратуштра

2002. ВИБОРИ...

  ...15 в лютого в районному Будинку культури відбулась презентація політичного блоку «За єдину Україну», який об’єднав п’ять партій. Людмила Коміса, координатор районного блоку цього поважного політичного об’єднання, запросила до президії народного депутата Сергія Буряка, заступника голови облдержадміністрації Анатолія Роздобудька, генерального директора БО «Хмельницькліс» Віталія Лісового, генерального директора ЗАТ «Об’єднання «Прогрес» Артура Фрідмана, голову Славутської райдержадміністрацй Романа Білика, голову районної ради Івана Остапчука і начальника УКБ облдержадміністрації Олександра Лисюка.
   - Від того, хто прийде до влади сьогодні залежатиме доля України не тільки на найближчі чотири роки, а й на наступні. Такі люди, керівники, як Анатолій Кінах, Володимир Литвин, Володимир Семиноженко, Валерій Пустовойтенко, Сергій Тигіпко - вони чітко бачать суспільну перспективу та знають механізм досягнення означених цілей. Блок «За єдину Україну» готовий стати стрижнем парламентської більшості, яка візьме участь у формуванні органів державної влади, та нести повну відповідальність за якість законодавчого процесу, підкреслила Л. Коміса. - Недарма це виборче об’єднання називають «блоком влади», адже він сконцентрував у собі ті сили при владі, що можуть і хочуть виконати нову програму - її вирішення неможливе без ясного бачення перспектив єдності суспільства. Люди чекають на політиків, які згуртують народ, регіони, країну, будуватимуть суспільні відносин’и на принципах демократи і відкритого діалогу, справедливості і солідарності, високої моральності і відповідальності.
   Лаконічно цитуючи професора Преображенського з роману Булгакова «Собаче серце», звернувся до виборців народний депутат Сергій Буряк: «Лягати і вставати з думкою, що ти зробив хорошого для людей», - такий лейтмотив його діяльності. - Головне, наголосив Сергій Васильович, це дороги у місті і районі, покращання якості , зв’язку, пошук і відкриття ринків збуту в Києві для славутських товаровиробників.
   - Блок об’єднав у своїх лавах фахівців управлінських структур, котрі пройшли важкий шлях у своїй роботі, - підкреслив у своєму виступі заступник голови облдержадміністрації Анатолій Роздобудько - сама назва блоку свідчить про стабільність.
   Генеральний директор виробничого об’єднання «Хмельницькліс» Віталій Лісовий зазначив, що критикувати легше, ніж щось зробити. Тому треба бути толерантним по відношенню до інших партій. Блок представляють достойні люди, які особисто причетні до того, що у 2001 році за рівнем економічного зростання Україна увійшла в групу країн-лідерів. Гривня стала стабільною валютою, підвищились реальні доходи населення, прискорились темпи розвитку всіх галузей економіки.
   Начальник управління капітального будівництва облдержадміністрації, депутат облради Олександр Лисюк вважає, що Україна, як держава, вже відбулась. Чимала заслуга в цьому народних обранців. Виступили також і інші присутні на офіційній частині презентації блоку «За єдину Україну», яка розпочалась і закінчилась виконанням національного гімну України.
   Стратегічний пріоритет блоку «За єдину Україну», що було заявлено на зібранні, - утвердження правової держави і розвиненого громадянського суспільства.
  
   ***
  
   Презентація блоку «За Єдину Україну!» відбулася у Хмельницькому. На неї прибула координатор блоку з Києва, народний депутат України Л.П.Супрун. Із доповіддю виступив координатор обласного штабу блоку «За Єдину Україну!» перший заступник голови обласної державної адміністрації А.О.Овчарук. Присутні на презентації учасники зібрання від міст і районів області мали можливість послухати і міністра праці та соціальної політики України І.Я.Саханя, який також балотується кандидатом у народні депутати від Хмельниччини. Усі вони говорили про готовність блоку взяти на себе відповідальність перед українським народом за долю держави, за її майбутнє. У презентації взяли участь і голова обласної ради М.І.Приступа та голова обласної державної адміністрації В.М.Лундишев. Хід презентації було озвучено, і її мали можливість почути всі перехожі за межами філармонії, де відбувався цей захід.
   Минулої суботи в районному будинку культури, а у вівторок - у кінотеатрі імені Т.Шевченка пройшли презентації виборчого блоку «За Єдину Україну!» і для виборців міста та району.
   З інформаціями виступили координатори блоку «За Єдину Україну!» у Славутському районі - Л.І.Коміса, в місті - В.Р.Філінюк. Вони, зокрема, наголосили на тому, що, усвідомлюючи свою відповідальність перед суспільством і державою, Партія регіонів, Аграрна партія України, Народно-демократична партія, партія «Трудова Україна», Партія промисловців і підприємців України утворили виборчий блок «За Єдину Україну!». Лідерами цього блоку є відомі авторитетні політики.
   Перед виборцями виступили депутат Верховної Ради, кандидат у народні депутати України С.В.Буряк, голова районної державної адміністрації, кандидат в депутати обласної ради Р.О.Білик, генеральний директор об’єднання «Хмельницькліс», кандидат у депутати обласної ради В.М.Лісовий, начальник управління капітального будівництва облдержадміністрації, висунутий кандидатом у депутати обласної ради від нашого району, О.А.Лисюк, кандидати в депутати обласної ради від нашого міста генеральний директор зато «Прогрес» А.Д.Фрідман та голова правління ВАТ «Славутсько-Полянська паперова фабрика» В.Р.Філінюк. Усіх їх підтримує блок «За Єдину Україну!».
   На підтримку кандидатів від блоку «За Єдину Україну!» виступили від аграрного сектора голова правління АІ ЗІ «Мирне» с.Великий Скнит Л.В.Броневицький, член НДП, директор Цвітоської зош В.І.Митюк, голова міського сектора Аграрної партії Л.Д.Грубой, представники місцевої влади - голова районної ради І.М.Остапчук та перший заступник міського голови В.Д.Харлаш.
   Взяли участь у презентації блоку і виступили зі змістовними промовами заступники голови облдержадміністрації А.О.Овчарук, А.Г.Роздобудько. Всі виступаючі закликали присутніх на презентації віддати свої голоси за виборчий блок «За Єдину Україну!».
   На закінчення презентації блоку переможцям конкурсів, проведених відділами освіти з історії України, її сучасності і майбутнього, було вручено грамоти та цінні подарунки. Для учасників презентації в кінотеатрі імені Т.Шевченка пройшов концерт.
  
  
В.Волощук. "Трудівник Полісся", п’ятниця, 22.02.2002р., 8(10406)

  

  Коментар

  Чудні діла твої, Господи...
  Славута, що на минулих парламентських виборах проголосувала за соціалістів, президентських - за комуніста, раптом прозріла.
  І взялася будувати державу.
  Бо ж вона, держава, як виявилося, "вже утвердилась"...
  Вже мона, вже була вказівка зверху.
  І то нічого, що інструктував блок в Хмельницькому комуніст І.Сахань, який і "сам балотується". Будьмо певні - пройде, пройде, нікуди виборці не дінуться. Нічого, що в президії сиділи колишні соціалісти і комсомольці - зрештою, потрібно віддати належне їхньому вмінню пристосовуватися до умов і зміни кольору прапорів. Оскільки прозріння, як уже було сказано, сталося - значить, від 15 лютого їм можна довіряти цілком і повністю.
  ...А якщо щось не вийде - і знову зазбоїть промисловість, або почнуться затримки в пенсіях - то нічого страшного. Вічно президійні пояснять вам, що до чого. Винна, звісно, незалежність, бо ж що іще?
  А самі далі понесуть важкий хрест влади - там дати вказівку підбілити деревце, тут видати наказ висмикати бур'янці.
  А виборці?
  Вибачте, а при чому тут виборці?