Місто
Фото
Відео
Будинки
Вулиці
Голод-1933
Поле пам'яті
Парк
Кладовища
OTC
Соціум
Промисловість
Бібліотеки
Туризм
Готелі
Музей
Транспорт
Утка
Документи
ВЕЗ "Славута"
Спорт у місті
Steal league
Приколи
Близнюки
Район
ТП "Край"
Дослідження
Славутчани
Храми
Школи
Українська Повстанча
Ліси
Преса про місто
Політика
Події
Мистецтво
Суспільство
Новини
Гостьова книга
Online-Бібліотека

ПОШУК
Для пошуку потрібно
використовувати
не більше одного слова
або його частиниGoogle
Мiсто Старокостянтинiв


Православна Церква України


Документи:   Машина часу Мат у два ходи З вірою у Велику Перемогу... Ракетна замальовочка Формалізм для ветеранів Чим гірше - тим ліпше Через двадцять років Передчуття Історія одного листа Продовження історії одного листа ...і ще одне продовження До якої церкви йти? До якої церкви йти - два роки по тому. До якої церкви йти - 3 Вибори-2002 Результати виборів 2002 ХАЕС-2... І ще про вибори ХАЕС-3 "Зірниця"? "Зірниця-2" Пам'ятник Підприємництво Ще раз про підприємництво Герб Волині Чи є в Славуті влада? Прогрес по-мiсцевому Ноу-хау міського голови Зу шпрех Заратуштра

ІСТОРІЯ ОДНОГО ЛИСТА

  Документ, що наводиться нижче як краплина води, відображає відношення певних керівників до нас, нашої історії, наших цінностей, наших героїв - просто нашої України...
  * * *
  
СЛАВУТСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
281070, м. Славута, Хмельницької області, вул. Радянська, 7 Тел. 2-24-31

  
29.07.1999 01-01-09/154
Громадсько-політичне об’єднання
"Демократична Славутчина"

  Ваш лист з питання встановлення на приміщенні районного будинку культури меморіальної дошки на честь видатного українського громадського і політичного діяча В.Чорновола розглянуто.
  Повідомляємо, що В.Чорновіл на території м. Славути і Славутського району не проживав, не навчався і не працював, а будучи кандидатом на посаду Президента України, 14 липня 1994 року згідно плану зустрічей з виборцями побував на Хмельниччині, в тому числі мав зустріч із славутчанами, перед якими виступив з основними положеннями своєї передвиборної програми.
  Вважаємо, що передвиборча зустріч з виборцями (їх в той день відбулося у В.Чорновола близько десятка і в інших містах і районах області) не являється важливим аргументом і підставою для відкриття меморіальної дошки.
  Разом з тим погоджуємося, що світла пам’ять про громадського і політичного діяча В.Чорновола залишиться надовго в пам’яті українського народу і належна йому шана буде увіковічена насамперед в місцях, де В.Чорновол народився, навчався і працював.
  
  З повагою
  
Заступник голови районної державної адміністрації В.Смоляр

  

  Коментар

  Не заробив В'ячеслав Максимович за життя на дошку меморіальну...
  Щастя і здоров'я Вам, шановний товаришу Смоляр!