Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
31-Oct-2002
Відбувся регіональний семінар

В обласному центрі пройшов одноденний екологічний семінар. Темою його було . практичні дії місцевих активістів та організацій по законодавчому забезпеченню збереження довкілля та здоров'я людей. Перша частина семінару відбулась у приміщенні екологічного відділу виконкому Хмельницької міської ради. До речі, його представник розповів про власний досвід зовсім не безхмарних стосунків з державним екологічним обласним управлінням мінекології та облдержадміністрацією.
В роботі семінару взяли участь . Микола Коробко, голова Української екологічної асоціації "Зелений світ", керівник інформаційного центру організації Сергій Федоринчик та координатор Громадського комітету національної безпеки України Олексій Толкачов.
Основний доповідач Юрій Рєзніков (обласне товариство охорони природи), навів приклади, як за допомогою суду вдалось неодноразово добиватись позитивних результатів по захисту довкілля. Це зокрема стосувалось будівництва автозаправних станцій в місті Хмельницькому, які зводяться не завжди в місцях, які відповідають діючому законодавству. Аналогічний приклад, але із застосуванням впливу місцевої громадськості, розповів представник громадсько-політичного об'єднання "Демократична Славутчина" у 2000р. в місті Славуті.
У другій частині семінару відбулась електронна прес-конференція в одному з ком'ютерних центрів міста.