Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
31-Oct-2003
Хай живе совок?

Для початку нагадаю: Славута, незалежна Україна (13-й рiк), XXI столiття. Розбитi дороги, газифiкацiя за золотими цiнами, мертвi пiдприємства i вiдсутнiсть реальних дiй по їх пiдйому, комунальнi проблеми. На цьому тлi при повнiй мовчазнiй згодi мiсцевого керiвництва 17 жовтня 2003 року невiдомi особи встановили в центрi мiста пам'ятник Ленiну. За десять днiв до цього те саме керiвництво намагалося знову-таки чужими руками зруйнувати постамент, на якому планувалося встановити iдола. При цьому руки шукали навiть в церковнiй громадi Київського Патрiархату. По-друге - керiвництво мiста i району вiдверто проiгнорувало рiшення голови Хмельницької обласної державної адмiнiстрацiї про зняття з облiку в межах областi всiх пам'ятникiв Ленiну, Марксу iже з ними. Третє - абсолютна бездiяльнiсть мiської влади у п'ятницю, 17 жовтня. За 200 метрiв вiд виконкому працювала важка технiка, вiдверто порушувалося законодавство, невiдомо хто встановлював незареєстрований пам'ятник, привезений з iншого мiста.
Лише на четверту добу пiсля цього - пiсля нагадування - озвався секретар мiської ради: сесiя, мовляв, ще не розглядала питання про зняття з облiку пам'ятника. Дивна рiч: виходить, сесiя МАЄ РОЗГЛЯНУТИ РIШЕННЯ ОБЛАСНОЇ АДМIНIСТРАЦIЇ I ВИРIШИТИ, ЧИ ВИКОНУВАТИ ЙОГО, ЧИ НI. Нiчогенька дисциплiнка на мiсцях. Оригiнальний пiдхiд - надто ж зважаючи на те, що мiське керiвництво саме спровокувало появу пам'ятника.
Власне, ситуаця показала: мiський голова М.Полiщук (СДПУ(0)), попри "конфлiкт" з комунiстами, насправдi веде з ними абсолютно узгоджену полiтику. Тi, заради задоволення власних амбiцiї ("плєвалi ми на вашу незалєжную украiну"), здали свого колегу-комунiста В.Л.Пономарьова (депутата мiської ради). Дiйшло аж до того, що територiальна виборча комiсiя на чолi з Р.Стрихарчуком (призначеним за рекомендацiєю того ж таки секретаря мiської ради Б.Семенюка - коло замкнулося), продовжила процес вiдкликання Пономарьова з депутатiв мiської ради - власне перевибори призначенi на 16 листопада. Отака парадоксальна дружба сдпушника з комунiстами-пам'ятниколюбцями проти комунiста-депутата: ми вам дозволяємо iдола, ви нам звiльняєте виборчий округ.
А що ж зима, розбитi дороги, вiдсутнiсть тепла - запитаєте ви?
Ну при чому тут дороги?
Пам'ятник, панове.
Себто, в Славутi вже товаришi.

В.Скомороха, координатор громадсько-полiтичного об'єднання "Демократична Славутчина"