Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
11-Sep-2003
Совок-13

На запит, надiсланий 1 вересня Славутськiй мiськiй радi з приводу вiдновлювальних робiт по пам'ятнику Ленiна, надiйшла вiдповiдь:

09.09.2003 865/01-13
Виконком Славутської мiської ради повiдомляє, що жодного рiшення виконкому мiської ради та також сесiї стосовно вiдновлення пам'ятника Ленiну не приймалося.
Мiський голова М.О.Полiщук

Просто i зi смаком.
За 300 метрiв вiд виконкому повним ходом ведуться пiдготовчi роботи. Оштукатурений i укрiплений постамент, прибрана прилегла територiя. Власне, про це i було друге питання в запитi вiд 1 вересня - що саме i коли планується встановити на даному постаментi?
Логiка вiдповiдi славна - якщо ми не приймали рiшення, то проблеми не iснує. Вам здалося - i постамент, i пiдготовка. Виходячи з цього, кожен в Славутi може робити що хоче i як хоче. Рiк тому все так i було - коли вiрний ленiнець встановив на постаментi бюст вождя i цькував пса на кожного, хто насмiлювався вночi проходити поблизу.
Дiйсно - яка послiдовнiсть... Якщо за бюст цькували собакою, то за пам'ятник, мабуть, стрiлятимуть. Владi ж до лампочки.
Хочу нагадати лише, що згiдно з листом Хмельницької обласної державної адмiнiстрацiї 03-248 вiд 1.04.2003р., мiсцева влада мала зняти з облiку пам'ятники Ленiну в тому числi. I вiдзвiтувати до 20 квiтня про виконання.
I от за пiвроку по тому маємо результат - "ми нiчого не знаємо".
Доведеться ще раз звернутися до вiдповiдних органiв (вже не славутських) - можливо, їх задовольнить визнання славутською радою власної некомпетентностi.
А може, i нi.