Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
15-Nov-2013
Підараси не в ЄС, а серед нас

Нещодавно на офіційному сайті Хмельницького обласного комітету КПУ прочитав доволі кумедне повідомлення під бадьорою назвою "Славутчина за референдум!"
В повідомлені зокрема йдеться про те, що якась втаємничена "ініціативна група" Славутського району спільно з комуністами організовують збір підписів за проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою з питання вступу до "Мутного союзу". Паралельно проводиться роз'яснювальна робота проти вступу до ЄС. При цьому, в надії на необізнаність селянина, представники "п'ятої колони" в Україні не гребують найогиднішою брехнею.

Далі без коментарів.

"Багато селян вважають, що політика то не їхня справа, політика від них далеко. І Європа з Євросоюзом - далеко, бо жителі села до Парижа чи Берлина на відпочинок не літають. Але це хибна думка. Селянам роз'яснюється які труднощі їх очікують після підписання угоди, а саме: заборона продавати на славутських ринках м'ясо, вирощене у власних присадибних господарствах, заборона забивати більше 5 голів великої рогатої худоби, свиней, птиці або кролів на день. Пояснюється також, що фермери не зможуть продавати свій урожай, так як будуть встановлені квоти на експорт пшениці та цукру".

...Війська НАТО, що охороняють славутський ринок від нещасних селян і контролюють, аби не прирізали більше 5 корів на день... І це кажуть люди, які відбирали останній хліб і податками змушували вирубувати дерева.