Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
13-Nov-2013
Резолюція круглого столу

Ми, учасники круглого столу, представники славутської патріотичної громадськості й опозиційних політичних партій, вшановуючи пам'ять десятків мільйонів безвинних жертв кривавого більшовицького терору, засуджуємо облудливу комуністичну ідеологію та витворений її носіями тоталітарний і авторитарний режими, що панували на українській землі в роки радянської влади.
Комуністична влада десятиліттями старанно приховувала від українців злочини комуністичного режиму, що дозволяло писати фальшиву історію й видавати ворогів за друзів, а катів за героїв. Лише після відновлення незалежності України до архівних матеріалів почали допускати істориків й дослідників, що дозволило зробити переоцінку історичних подій. На жаль процес відкриття втаємничених від народу архівних матеріалів, пов'язаних з комуністичними злочинами став зворотнім. І це є сигналом повернення загрози на українські землі. Зараз все залежить від зрілості демократичного суспільства в Україні й готовності людей захищати своє життя від нових загроз.
КПУ, як співучасник злочинів не покаялася за злочини проти українського народу й не відмовилася від людиноненависницької ідеології. А це означає, що непокаране й незасуджене зло може повернутися. Тому головною й невідкладною метою всіх народів України є підготовка й проведення на державному рівні суду над злочинами комунізму в Україні, а далі й міжнародного. Комунізм і його ідеологія були міжнародним явищем, тому міжнародна спільнота має це явище й засудити, а зло зупинити.
За останні 15 років людство піднялося на новий рівень свідомості. Від Європи роз'єднаної до Європи об'єднаної шлях пролягав через загальне уявлення про свою історію й майбутнє, вільне від сталінізму, нацизму і фашизму, а це примушує до чесного та уважного обговорення злочинів цих режимів у минулому сторіччі. Приклад Європейського союзу має примусити владу в Україні до відповідних кроків всередині країни. В іншому випадку Україна може остаточно повернутися до протилежного напрямку - написання спільної історії з Росією, яка не відмовилася ані від сталінізму, ані від тоталітаризму. Українці, які найбільше постраждали від тоталітарних режимів, мусять захистити свій цивілізаційний і демократичний вибір, а разом з тим захистити себе від нового геноциду й репресій.
Ми дякуємо Європейському парламенту за те, що намагається підняти з забуття жахливі сторінки історії, які забуттю не підлягають ані за міжнародним правом, ані за моральним. Резолюція Європарламенту від 2 квітня 2009 р. "Щодо європейської свідомості та тоталітаризму" допомагає українцям й всім народам, які усвідомлюють нелюдську й злочинну сутність тоталітарних режимів зберегти пам'ять про жертви комуністичного й нацистського режимів.
Втім, на відміну від країн Євросоюзу, які засудили злочини тоталітарних режимів, в Україні й більшості країн колишнього СССР ще оспівують СССР і його криваві перемоги. В цих країнах злочинна комуністична ідеологія не засуджена, а злочинці не покарані.
Україна сьогодні знаходиться на роздоріжжі: прямо підеш - вільне життя здобудеш; назад підеш - смерть знайдеш. І це, на жаль, не казка. Це є реалії.
Демократична Європа протягує руку допомоги й пропонує заможне демократичне життя, вільне від тиранії, корупції, концтаборів і колгоспів, від тих жахів, які спіткали Україну у ХХ столітті й пов'язані з комунізмом. Натомість, колишній спадкоємець СССР й Російської імперії КПУ пропонує повернути у минуле, щоби постати проти демократичного світу в уособленні об'єднаної Європи. На жаль, вірус комунізму й панславізму глибоко засів у мозку українців, а тому подальший шлях до волі й демократії більше буде залежати від влади й її уподобань, а не від здорового глузду й рефлексу самозбереження нації.
Ми наголошуємо на необхідності консолідації національно-демократичних сил України заради протидії авторитаризму та спробам применшити катастрофічні для України наслідки радянського тоталітаризму. Саме це буде найбільшим вшануванням пам'яті тих, хто був знищений заради перетворення української землі на територію, де живе не нація, а "населення", яке втратило свою національну свідомість та людську гідність.
Ми вимагаємо почати процес декомунізації держави, заборонити діяльність КПУ, як ворожої українському народу партії та зробити рішучий крок до національного примирення.

У єдності - наша сила! Разом - переможемо! Слава Україні! Героям Слава!

13.11.2013р. м.Славута

Голова Славутської міської партійної організації ВО "Батьківщина" О.Мазуркевич
В.о. голови Славутської районної партійної організації ВО "Батьківщина" М.Мазур
Керівник громадської приймальні ВО "Батьківщина" в м.Славута Н.Форсюк
Голова Славутської міської партійної організації політичної партії "Удар" С.Шульга
Голова Славутської районної організації ВО "Свобода", депутат Славутської міської ради О.Костирко
Помічник-консультант народного депутата України І.Сабія М.Дзявульський