Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
01-Nov-2013
Аби не було запізно

Як відомо, 28 листопада 2013 року у Вільнюсі розпочинає свою роботу саміт "Східного партнерства" . саміт, від рішень якого залежить подальша доля нашої країни.

З огляду на те, що насправді, нинішня влада не хоче ані в Європейський, ані в Митний Союз, а прагне і далі безроздільно панувати над українцями, ми повинні публічно засвідчити свій цивілізаційний вибір. Засвідчити так, аби це побачила і влада і вся Європа!

Відтак вважаю за необхідне закликати всі політичні та громадські організації Славутчини, що сповідують європейські (загальнолюдські) принципи організації суспільного життя, долучитися до загальноукраїнської громадянської ініціативи: "Я обираю ЄС!".

Підтримуючи цю ініціативу на місцевому рівні, можна і потрібно провести: відповідні тематичні конференції, "круглі столи", флешмоби, акції по розповсюдженню європейської символіки, збору підписів тощо.

Дуже доречним у день початку роботи саміту, буде організація у кожному районному центрі Хмельниччини масових мітингів в підтримку європейських прагнень нашого народу.

Це не гучні слова, але за прикладом Славутської міської ради, кожна ГО і ПО просто забовязана надіслати відповідне звернення на ім'я президента України з вимогою виконати всі без виключення умови для підписання Угоди про асоціацію з ЄС. І якщо для цього потрібно помилувати Юлію Тимошенко . він мусить це зробити!

Відкинувши всі дрібні та другорядні суперечки, громадянські інституції нашого краю повинні бодай на місяць стати єдиним громадським організмом, який чітко знає чого хоче і в повній мірі усвідомлює власну відповідальність за майбутнє держави.

Переконаний, цю роботу потрібно розпочинати вже сьогодні, аби завтра, не дай Боже, не було занадто пізно.

Ігор Піголь, громадський активіст, позапартійний, м. Славута