Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
24-Oct-2013
Межа цинізму

У той час, як злочинне блокування платежів Управлінням Державної казначейської служби України у Хмельницькій області призвело до заморозки робіт майже по всіх соціальних об'єктах нашого міста, а загальна сума кредиторської заборгованості сягнула вже понад 1696360 гривень, у той час, як обсяги виробництва промислової продукції Хмельниччини у порівнянні з відповідним періодом минулого року впали на 4,2%, "божий губернатор" Василь Ядуха дозволяє собі купувати службовий автомобіль вартістю ... півмільйона гривень! Про цю безпрецедентну покупку повідомляє інтернет-видання "Гроші".
Придбане авто Audi A6 Limousine вартістю 498 тис. грн. нашпиговане за останнім писком моди: тут вам і шкіряний салон, обладнаний чотиризонним клімат-контролем і електрорегулювання передніх сидінь і камера заднього огляду і система допомоги при паркуванні і багато інших "прибамбасів".
При цьому, Василь Степанович переконаний, що придбання комунальним автотранспортним підприємством такого автомобіля для службових цілей не є марнотратством. Про це високопосадовець заявив журналістам каналу ТВі 21.10.2013 року у програмі "Знак оклику". "...Що стосується марнотратства, то я не сказав би. Зловживання не бачу, тим більше, що цей автомобіль не є класу S на кшталт джипів", . пояснив губернатор.
Між тим, ще в 2012 році, внесенням змін до своєї ж Постанови щодо економії бюджетних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів, Кабінет Міністрів України продовжив власну заборону на придбання чиновниками дорогих автомобілів до 1 січня 2014 року.
Тож, чи знає про це Василь Ядуха і чи існує межа владного цинізму?