Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
23-Oct-2013
З повернутими назад головами

Отже, під гучний акомпанемент "королеви місцевої джинси" газети "Трудівник Партії регіонів", справа доведення до банкрутства КП "Славутське управління водопровідно-каналізаційного господарства" досягла свого апогею. Як стало відомо з неофіційних джерел, нещодавно, Славутська міжрайонна прокуратура заявила судовий позов щодо скасування рішення виконавчого комітету Славутської міської ради від 09.01.2013 р. "Про встановлення тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення".
Нагадаю, що сталося це після того, як міська рада справедливо відхилила некомпетентне подання в.о. Славутського міжрайонного прокурора з вимогою "вжити заходів щодо належного обрахування вартості послуг з водопостачання та водовідведення та приведення у відповідність до вимог законодавства".
З огляду на той факт, що жодних правових підстав скасовувати рішення виконавчого комітету Славутської міської ради на сьогоднішній день просто не існує, а висновки так званої робочої групи з питань перевірки економічної обгрунтованості тарифів на житлово-комунальні послуги виявилися звичайною фальшивкою (читай статтю від 29.09.2013р. "Робоча група Хмельницької ОДА сфальшувала тарифні висновки по Славуті"), дуже цікаво, яку ухвалу винесе Хмельницький окружний адміністративний суд?
Бо, якщо, не дай Бог, судом буде винесене політично вмотивоване рішення, важко собі навіть уявити, які наслідки це буде мати для славутчан.
Якби наші ГО ПО і окремі ГА були спроможні дивитися бодай на крок уперед поперед свого носа, якби вони розуміли, що комунальне підприємство "Славутське управління водопровідно-каналізаційного господарства" - це власність громади і що вразі його банкрутства останнє ризикує перейти в приватні руки, вони б, замість недолугих вимог щодо зменшення існуючих тарифів, стали на його захист!
Втім, про що це я насправді? Дивитися вперед - це не про наших ГО-ПО-ГА. Нажаль, вони звикли ходити з повернутими назад головами.

Ігор Піголь, громадський активіст, м.Славута.