Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
09-Aug-2013
Громадянська позиція і соціальний садомазохізм

Отже, на відміну від районної, Славутська міська рада таки не залишила поза увагою ганебну парламентську подію, яка викликала широкий резонанс в українському суспільстві.
Як відомо 1 липня 2013 року 148 провокаторів від Партії регіонів і Комуністичної партії України, серед яких на превеликий жаль опинився депутат і нашого виборчого округу Сергій Буряк, звернулися до польського Сейму з проханням визнати Волинську трагедію геноцидом польського народу.
Нагадаю, що перший президент України Леонід Кравчук назвав це звернення "антигромадським, антинаціональним кроком, що може бути прирівняний до національної зради". А відомий український інтелектуал, історик, мистецтвознавець та філолог професор Вадим Скуратівський зарахував авторів листа до "закінчених мерзотників".
Дивно, але за винятком осередку ВО "Свобода", зазвичай такі не байдужі до загальнодержавних проблем представники громадських і політичних організацій Славутчини, цей знахабнілий ляпас українській нації також "не помітили". Водночас на доволі сумнівні з точки зору здорового глузду акції, як-то "Вичави з себе раба", наприклад, виявилися цілком спроможними.
Годі й говорити, якщо замість того аби дати належну й однозначну громадянську оцінку принизливій антиукраїнській провокації з боку так званих народних обранців, організатор вищезгаданого сеансу соціального садомазохізму Василь Г., на брудних сторінках "Трудівника П", розродився черговою серією недолугих докорів на адресу "несвідомих славутчан". Мовляв, як так, що люди проігнорували таку надважливу для них екзекуцію і не вичавили з себе злощасного раба до останньої краплі?!..
І ніяк не може второпати громадський активіст того факту, що відсутність інтересу мешканців Славутчини до його непристойних закликів пов'язана виключно з тим, що люди просто не вважають себе рабами.
Між тим, якщо ця безпрецедентна парламентська подія мине для її безпосередніх винуватців безслідно, завтра від таких горе-депутатів можна чекати чого завгодно, наприклад, звернення до російської Державної думи з проханням визнати День проголошення незалежності України - історичним непорозумінням...

Ігор Піголь, м. Славута