Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
24-Jul-2013
Стоматологічне

Звернення
депутатів Славутської міської ради
ЩОДО НЕДОПУЩЕННЯ РЕОРГАНІЗАЦІЇ СТОМАТОЛОГІЧНОЇ ПОЛІКЛІНІКИ СЛАВУТСЬКОЇ ЦРЛ ТА ЇЇ ПЕРЕХОДУ НА ПРИНЦИП САМОФІНАНСУВАННЯ

Ми, депутати Славутської міської ради, представляючи інтереси територіальної громади міста Славути Хмельницької області, погоджуємося із тим, що медична галузь в Україні потребує реформування. Однак, зміни повинні бути спрямовані на розвиток даної галузі та покращення умов надання медичних послуг громадянам, а не на їх погіршення.
Ознайомившись із зверненням колективу стоматологічної поліклініки Славутської центральної районної лікарні висловлюємо глибоку занепокоєність оголошеним наміром реорганізувати даний структурний підрозділ та перевести його на принцип самофінансування.
На превеликий жаль, сьогодні більшість громадян із-за скрутного матеріального становища не можуть дозволити собі дороговартісне лікування у приватних стоматологічних кабінетах чи клініках. А тому такі швидкі необґрунтовані темпи реформування охорони здоров'я Славутчини викликають стурбованість не лише серед колективу Славутської ЦРЛ, а й громадськості. А тому вимагаємо не допустити реорганізації стоматологічної поліклініки Славутської центральної районної лікарні, її переходу на принцип самофінансування та ні в якому разі не спричинити скорочення працівників, всупереч ст. 49 Конституції України.

Схвалено на сесії Славутської міської ради 27 червня 2013 року