Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
04-Jul-2013
До кращої долі разом!

"Мені особисто приємно відчувати свою причетність до політичного становлення держави, усвідомлювати відповідальність за ту довіру, яку ви мені виявили. Дякую кожному з тих, хто мене підтримав особисто своїм вибором, дякую і поважаю вибір усіх, хто прийшов і взяв участь у голосуванні й визнав мою безсумнівну перемогу. Запевняю, що матимете в моїй особі гідного представника округу і ваших територій у Верховній Раді. Закликаю ще раз усіх вас йти до кращої долі разом!"
(Із звернення Сергія Буряка до виборців 24.11.2012р.)

Як відомо, головним обов'язком депутата Верховної Ради України є його робота над законопроектами. А неучасть останнього у голосуванні, є нічім іншим, як порушенням присяги. Втім, поглянувши на результати "роботи" члена фракції Партії регіонів С.В. Буряка протягом першого півріччя його каденції, розміщеними на офіційному веб-порталі найвищого законодавчого органу нашої держави, мимоволі приходиш до висновку, що вищезгадані "дрібниці" Сергія Васильовича не обходять.
Судіть самі, шановні виборці.
З моменту набуття депутатських повноважень і по сьогоднішній день, наш обранець подав на розгляд Ради, аж ... 1-н(!) законопроект (щодо повернення культових споруд релігійним громадам). Не менш "красномовними", з точки зору депутатської відповідальності, виявилися розділи: "Хронологія виступів депутата" та "Депутатські запити". Наразі, вони взагалі . порожні. Тобто, депутат Буряк не лише не зробив ни одного депутатського запита з того чи іншого проблемного для мешканців 190-го виборчого округу питання, але й не вимовив під час пленарних засідань жодного слова. До того ж, розділи: "Голосування депутата" і "Письмова реєстрація депутата" говорять про те, що в період з 12.12.12р по 03.07.13р. Сергій Васильович був відсутній у залі засідань ВРУ з невідомих причин . 11(!) разів. А з 924-х розглянутих парламентом за увесь цей час питань, не голосував . 538(!) разів. Іншими словами, більш ніж кожне друге питання розглядалося без участі останнього. В підрозділі: "Перелік таблиць поправок, до яких були подані пропозиції", ситуація дещо краща. Там зазначена 1-на поправка. Позаяк значення останьої для пересічного українця є "архіважливим", спішу донести її зміст до якомога ширшого кола громадськості.
Отже, як колишній банкір і за сумісництвом голова Податкової адміністрації України, пан Сергій запропонував доповнити відповідний законопроект (Податковий кодекс) новим пунктом наступного змісту: "2. У підпункті 213.2.4 пункту 213.2 статті 213 слова "видала ордерний або борговий цінний папір, з видачі та погашення цінних паперів" замінити словами "видала або урахувала ордерний або борговий цінний папір з видачі, урахування та погашення цінних папері".
На цьому, шановні виборці, поки що все. Пора, як кажуть, і честь знати. Адже вести нас із вами разом до кращої долі - справа не легка. Напружена законотворча діяльність на благо народу потребує якісного відновлення сил і здоров'я народного обранця під час його планової відпустки. Тож будьмо терплячими і дочекаймося наступної сесії ВРУ...

Ігор Піголь