Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
28-May-2013
Ліквідатори, бля

Голова Хмельницької облдержадміністрації Василь Ядуха виразив готовність до проведення на території своєї області адміністративно-територіальної реформи. Про це він заявив сьогодні на засіданні колегії облдержадміністрації, повідомляє Незалежний громадський портал.
"Я рахую, що допущена величезна помилка і дасть Бог, що колись буде адміністративна реформа і ми ліквідовуємо такі міста (Славута. - Ред.), які наплоджені на території області", - заявив губернатор, відреагувавши на недоліки в роботі Славутськой райдержадміністрації.
Як відомо, народний депутат з фракції Партії регіонів Сергій Гріневецкий виступає за територіальну реформу, яка передбачає 8 територіально-адміністративних утворень замість 24 областей. Хмельниччина разом із Вінниччиною та Тернопільщиною має увійти до складу Подільського регіону.
Враховуючи знамениту тезу Василя Степановича про те, що нинішня влада країни "послана Богом", така його ініціатива має всі шанси стати реальністю. Для "божої влади" останнім часом взагалі не існує нічого неможливого...
Ігор ПІГОЛЬ, м.Славута