Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
17-May-2013
17 травня - день пам'яті жертв політичних репресій

17 травня 2013 року з нагоди Дня пам'яті жертв політичних репресій в Україні, біля пам'ятника жертвам Голодомору і політичних репресій на Славутчині відбувся велелюдний жалобний молебень.
В запланованому заході взяли участь настоятелі трьох славутських церков (УПЦ КП, УПЦ МП, УГКЦ), представники міської влади, громадських і політичних організацій національно-демократичного спрямування, а також учні загальноосвітніх закладів.
Після спільної панахиди учасники вшанування згадали безневинних жертв комуно-більшовицького терору хвилиною мовчання. До підніжжя пам'ятника лягли вінки та квіти.
На завершення заходу міський голова Славути Василь Сидор висловив упевненість, що подібних злочинів по відношенню до себе, українці більше ніколи не допустять. "За власну свободу треба боротися. Наш народ довів, що він спроможній це робити за будь-яких обставин", - підкреслив міський очільник.
Як і слід було очікувати, політичні нащадки катів усіх часів і народів . комуністи, захід проігнорували. Чи то знаходились в стані алкогольного похмілля після травневих свят, чи то готувалися до чергового "антифашистського" шабашу, запланованого на 18 травня у місті Києві...
Між тим нагадаю, що лише в 30-х роках минулого століття на Славутчині в жорна репресій попало 3 тисячі 426 осіб (з них 263 дитини віком до 16-ти років). З числа репресованих розстріляно 726 осіб. Ще 1003 особи позбавлено волі...

Ігор Піголь, м. Славута