Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
20-Apr-2013
Варто задуматися

Інформація про роботу народного депутата України Буряка Сергія Васильовича, члена депутатської фракції Партії регіонів у Верховній Раді України сьомого скликання, в період: з 12.12.2012р. по 18.04.2013р.

Хронологія виступів депутата: 0 (НУЛЬ).

Депутатські запити: 0 (НУЛЬ).

Законотворча діяльність депутата (законопроекти, подані суб'єктом права законодавчої ініціативи): 1 (ОДИН). "Про внесення змін до деяких законів України щодо повернення культових споруд релігійним громадам від 25.12.2012р.

Особисте голосування депутата (вибірково):

13.12.2012р.
- Поіменне голосування про надання згоди на призначення Президентом України Прем'єр-міністром Украіни Азарова М.Я. "ЗА".
- Поіменне голосування про проект Постанови про Голову Верховної Ради України ( 1003) - за основу та в цілому. "ЗА".

25.12.2012р.
- Поіменне голосування про проект Постанови про дострокове припинення повноважень народного депутата України Табачника Д.В. ( 1009-2) - за основу та в цілому. ВІДСУТНІЙ.

11.01.2013р.
- Поіменне голосування про проект Постанови про призначення Соркіна І.В. на посаду Голови Національного банку України ( 1219) - в цілому. "ЗА".
- Поіменне голосування про направлення запиту народного депутата Миколи Катеринчука до Президента України щодо надання інформації про стан виконання розділів VIII, IX, XII Закону України "Про Загальну программу адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу. ВІДСУТНІЙ.

22.02.2013р.
- Поіменне голосування про проект Заяви про реалізацію євроінтеграційних прагнень України та укладення Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом ( 1243) - за основу та в цілому. ВІДСУТНІЙ.

19.03.2013р.
- Поіменне голосування про проект Постанови про призначення позачергових виборів Ганнопільського сільського голови (Ганнопільська сільська рада Славутського району Хмельницької області) ( 1201-56) - за основу та в цілому. НЕ ГОЛОСУВАВ.
- Поіменне голосування про проект Постанови про проведення в 2013 році парламентських слухань з питань оздоровлення та відпочинку дітей і молоді ( 2271) - за основу та в цілому. НЕ ГОЛОСУВАВ.
- Поіменне голосування про проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Про стан виконання судових рішень в Україні" ( 2506) - за основу та в цілому. НЕ ГОЛОСУВАВ.
- Поіменне голосування про проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Про стан, заходи та перспективи подолання наслідків Чорнобильської катастрофи" ( 2031) - за основу та в цілому. НЕ ГОЛОСУВАВ.

21.03.2013р.
- Поіменне голосування про подолання вето Президента України на Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про державну підтримку сільського господарства України" ( 0980). НЕ ГОЛОСУВАВ.
- Поіменне голосування про проект Постанови про призначення чергових виборів депутатів Київської міської ради та Київського міського голови ( 1030) - за основу). НЕ ГОЛОСУВАВ.

22.03.2013р.
- Поіменне голосування про підтримку запиту народного депутата Сергія Капліна до Президента України щодо необхідності звільнення Павла Лебедєва з посади Міністра оборони України за грубе порушення вимог чинного законодавства. НЕ ГОЛОСУВАВ.

16.04.2013р.
- Поіменне голосування про проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Проблеми розвитку українського книговидавництва, книгорозповсюдження та перспективи підтримки книгочитання в Україні" ( 2722) - за основу та в цілому. НЕ ГОЛОСУВАВ.
- Поіменне голосування про включення до порядку денного проекту Постанови про впровадження мораторію на закриття навчальних закладів системи позашкільної освіти, у тому числі закладів освіти у сфері культури, державної та комунальної форми власності ( 2792). НЕ ГОЛОСУВАВ.

17.04.2013р.
- Поіменне голосування про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо поліпшення умов виходу на пенсію) ( 1026) - за основу. НЕ ГОЛОСУВАВ.
- Поіменне голосування про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо відновлення пенсійного віку для жінок, страхового стажу та порядку визначення пенсії) ( 1073) - за основу. НЕ ГОЛОСУВАВ.

Джерело: офіційний веб-портал ВРУ

Ігор Піголь, громадський активіст, позапартійний