Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
27-Dec-2012
СлабО?

Складається враження, що на відміну від, наприклад, громадськості Сумщини, - ГО, ПО та окремі ГА Славутчини, майже всім задоволені. Обурює їх лише міська влада, гру "у війнушку" з якою вони поновили одразу по завершенню парламентської виборчої кампанії...
А чи не слабо нашим ГО, ПО та ГА, ініціювати відкликання депутата Верховної Ради України Сергія Буряка, через приєднання останнього до фракції Партії регіонів? Адже саме так вчинили сумчани одразу після того, як їхній "опозиційний" депутат Олександр Волков перетворився на "тушку".
Як відомо, під час виборчих перегонів, кандидат у депутати Верховної Ради України по 190-му ОВО Сергій Васильович Буряк позиціонував себе як "незалежний". Принаймні жодного слова про приєднання до провладної більшості чи підтримку курсу президентських "реформ" виборці Славутчини від нього не чули.
Ставши депутатом, в значній мірі завдяки саме такому позиціонуванню, Сергій Васильович раптом змінив свої пріоритети і таки приєднався до "команди професіоналів".
Але чи давала дозвіл громада нашого міста, чиї інтереси, в тому числі, повинен представляти зазначений депутат у стінах українського парламенту, на подібні метаморфози з його боку?

Ігор Піголь