Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
02-Dec-2012
Згадати все

Ну ось, начебто, і все. За повідомленнями інтернет-видань, наш "незалежний" депутат Сергій Буряк, написав заяву про приєднання до фракції Партії регіонів...

Не чую праведного гніву ГО та усіх тих, хто протягом минулої виборчої кампанії завзято співав: "обоє-рябоє!"

Йо-й, перепрошую, як я міг забути! Перемога Василя Сидора була потрібна зовсім не Вам, шановні, а виключно йому самому. А ще - Піголю і Ко. До того ж, Сидор Вам не вклонився, у Вас не спросився та ще й не благословився. І взагалі, як можна було підтримувати отамана? Він же на конях гарцює та ще й горілку п'є! Ану, як і справді переміг би? Відповідай потім за нього цілих п'ять років, червоній... А так "у обох зайців поцілили", бо не "За" і не "Проти" були. І ніякої тобі моральної відповідальності.

Якби ще не цей Піголь, з його невчасними закликами підтримати єдиного опозиційного кандидата, можливо б... А так Ви, що - "собаки Павлова", на дурниці всілякі реагувати. До того ж, він усіх Вас зрадив, цей Піголь: тримав, тримав штани Ваші широкі, а потім таки за свої взявся - колаборант. Як він взагалі міг так із Вами вчинити: був собі був на службі в опозиції, а потім ось так взяв і подався служити якійсь громаді. Він, що, не розуміє, що лише опозиційна діяльність Богоугодна, а всяка робота в органах місцевого самоврядування - від диявола?!

А люди, славутчани наші, хіба кращі? Взяли і дали третій раз цьому Сидору аж 67% голосів підтримки. І за що? За те, що нічогісінько не робить?! Але хай знає Василь Богданович - не всі продаються за якісь там його господарські здобутки! Тай не його вони зовсім, а Ваші. Бо якби не Ви, справжні опозиціонери, наше місто вже давно перетворилося б на помийну яму.

Тож які до Вас можуть бути претензії сьогодні? Звісно, що ніяких! Одні, лишень, побажання...

Шановні патріоти! Коли космополіт Буряк таки натисне кнопку "За", наприклад, проведення всенародного референдуму про переобрання Януковича на другий термін у стінах ВРУ, або ж "За" надання російській мові статусу другої державної, - згадайте День 28 жовтня 2012 року. Шановні громадські активісти! Коли "демократ" Буряк таки підтримає "реформу" напівживого місцевого самоврядування України, або ж, наприклад, подальшу "модернізацію" медицини та освітньої галузі, - згадайте День 28 жовтня 2012 року. Шановні підприємці! Коли олігарх Буряк таки проголосує "За" черговий законопроект "Про знищення малого і середнього бізнесу в Україні", - згадайте День 28 жовтня 2012 року...

До речі, давно хотів усіх Вас запитати: як Вам спиться після сумлінного виконання свого громадянського обов'язку? Бо я, наприклад, сплю неначе немовля. Не жаліються на сон і мої друзі. однодумці. Але ж так, це в нас, напевно, від цілковитої відсутності цього самого сумління.


Ігор Піголь, громадський активіст, позапартійний, м. Славута