Google




Мiсто Старокостянтинiв




1165

каталог сайтів





УПЦ Київського Патрiархату



Загальні
Загальні
25-Jun-2012
Дервня професія - депутат...

21 червня пройшла чергова сесія Славутської районної ради. На початку сесії було озвучено звернення депутатів опозиціонерів (БЮТ, Фронт Змін та ін.) про включення до порядку денного питання мовної політики в державі. Чи не найгостріша на сьогодні тема мала би отримати беззаперечну підтримку серед депутатів нашого україномовного району. Але встала така собі Віра Олександрівна Мальчук (чи може вже Вєра Алєксандровна -?) і заявила, що розглядати мовне питання на сьогоднішній день недоцільно і бла-бла-бла... Головуючий поставив питання про включення на голосування і рада успішно мовне питання ПОХОРОНИЛА!!!

Після цього опозиційна фракція покинула засідання.

Слід нагадати читачам, що у Славутській районні раді розкладка депутатів така:

1.Партія регіонів - 29
2.Батьківщина - 14
3.Народна партія - 11

4.Фронт Змін - 5
5.Сильна Україна - 4
6.Єдиний центр - 4
7. Комуністи - 2
8.Нова політика - 2
9.Соцпартія - 1
Всього - 72

Зараз йде збір інформації про депутатів Славутської районної ради і про їх голосування по цьому питанню.

Прошу відвідувачів сайту допомоги у зборі данних про наших обранців (чи наших-?)

Голосували проти включення "мовного" питання до порядку денного:

1.Бацан Анатолій Васильович - Партія Регіонів -20.10.1951 Славутський баластний кар'єр, директор- Виборчий Округ 16 -с.Крупець, с.Стригани, живе с. Стригани вул.Охман 16
2.Білецький Юлій Цезарович - Народна Партія-08.07.1955 Хутірське лісництво, лісничий,обраний за списками Народної партії,живе с.Миньківці, вул.Очеретяна,5
3.Бондарчук Петро Герасимович - Народна Партія -01.02.1947Горицький НВК, завідувач господарством -ВО 9 с.Гориця , с.Красностав,живе с.Гориця, вул.Шкільна,23
4.Бражук Василь Якимович - Партія Регіонів-14.05.1953Славутський ФСС з ТВП, директор -обраний за списками Партії регіонів, живе с.Улашанівка, вул.Шевченка,79
5.Васюта Петро Євгенович - Партія Регіонів -11.07.1971 пенсіонер (?) був головним пожежником Славути та району- обраний за списками Партії регіонів, живе м.Славута, вул.Ярослава Мудрого,45, кв.1
6.Васильчук Сергій Петрович - Партія Регіонів-09.08.1972 СФГ "Обрій", голова -ВО 4 с.Великий Правутинживе с.Великий Правутин, вул.Лісова,25
7.Гаврилюк Людмила Василівна - СПУ- 08.08.1962Миньковецький НВК, директор,тел. 51-511 ВО 22 с.Миньківці, с.Романіни, с. Хутір Шевченка живе с.Миньківці. Педагоги попереду!
8.Дацюк Катерина Віталіївна - Народна Партія -20.09.1971СТОВ "Бесідки", директор - ВО 33 с.Бесідки, с.Хвощівка живе с.Бесідки, вул.Шевченка,24
9.Дячук Юрій Максимович - Партія Регіонів -04.05.1961. пенсіонер (молодий ще пенсіонер?) - ВО 21 с.Марачівкаживе с.Марачівка, вул.Гагаріна,92
10.Коваль (Пивоварчук) Раїса Володимирівна - Партія Регіонів- 03.06.1960 Управління ПФ України в Славутському районі та міста Славута - обрана за списками Партії регіонів живе м.Славута, вул.Ізяславська,3, кв.2
11.Конончук Іван Степанович - Партія Регіонів 12.02.1964 СФГ "Клепачі", голова, ВО 15 с.Клепачі, живе с.Клепачі, вул.К.Маркса,9
12.Конченко Лідія Юріївна - Сильна Україна 19.04.1964 ФАП с. Ваврварівка, завідуюча ВО 3 с.Варварівка , с.Голики живе с.Голики
13.Корсун Анатолій Петрович - Партія Регіонів 03.06.1967 Управління ветмедицини, ветеринарний лікар ВО 30 с.Кутки, с.Ставичани живе м.Славута, вул.Ізяславська,21, кв.41
14.Козінчук Наталія Петрівна - Сильна Україна22.03.1984 ПРАД "СК "Провідна", менеджер агентських продажів, обрана за списками Сильної України, живе м.Славута, вул.Л.Українки,2-Ж
15.Кравчук Олександр Петрович - Народна Партія-09.03.1968 Кривинське лісництво, лісничий - обраний за списками Народної партії - живе м.Славута, вул.Паперника,6
16.Левчук Микола Дмитрович - Сильна Україна20.09.1952 Іванівське КП, директор обраний за списками Сильної України, живем.Славута, вул.Паперника,48
17.Лисюк Іван Сергійович - Партія регіонів -12.04.1962 ФГ "Світоч", голова ВО 14 с.Киликиїв живе с.Киликиїв, вул.Зелена,1
18.Лихолат Іван Володимирович - Партія Регіонів - 01.03.1962 Відділ Державного Реєстру виборців Славутської РДА, начальник ВО 25с.Дятилівка , с.Ногачівка живе м.Славута, вул.Сокола,5, кв.40
19.Мазур Лариса Олексіївна - Партія Регіонів - 01.03.1975 Територіальний центр, директор ВО 29с.Сьомаки живе м.Славута, вул.Гвардійська,21, кв.8
20.Мальчук Віра Олександрівна - Партія Регіонів -29.05.1956 головний редактор "Трудівника Полісся"
21.Метельський Валерій Юзефович - Партія Регіонів- 01.05.1960 Приватний підприємець ВО 24 с.Мухарів живе м.Славута, вул. М.Лисенко,30
22.Мороз Анатолій Степанович . КПУ- 17.10.1937 пенсіонер обраний за списками КПУ живем. Славута, вул.Кузовкова,9
23.Несен Олег Анатолійович - Народна партія - 27.05.1969 Голова Славутської РДА - ВО 5 с.Великий Скнит, с.Нараївка
24.Новоселова Тетяна Миколаївна - Партія Регіонів- 13. 11.1963 ТОВ НВКП "Альфа ЛТД", директор ВО 28 с.Полянь
25.Остапчук Андрій Олександрович - Партія Регіонів- 01.01.1969 СФГ "Світанок", голова обраний за списками Партії регіонів живе с.Малий Правутин, вул.Польова,13
26.Остапчук Микола Васильович - Нова політика- 25.09.1957 ДП "Славутський лісгосп", інженер обраний за списками партії "Нова політика" живе м.Славута, вул.Сокола,4-А, кв.31
27.Панчук Сергій Володимирович - Партія Регіонів- 22.04.1968 ТОВ "Агро ХХІ", директор обраний за списками Партії регіонів живе м.Нетішин, вул.Незалежності,24-Б
28.Паразінський Василь Адольфович . КПУ - 01.01.1962 на час обрання був перший секретар Райкому КПУ. Зараз перший секретар Тернопільського обкому КПУ.обраний за списками КПУ Жив в м.Славута, вул.Лісна,54. Зараз перебрався в м.Тернопіль. Дочка вчиться в Одеській юридичній академії Сергія Підрахуя.
29.Почекета Анатолій Іванович - Партія Регіонів - 24.06.1960 Славутська РДА, завідуючий юридичним сектором,ВО 1с.Бачманівка живе м.Славута, вул.Ізяславська,21. кв.9
30.Прус Валерій Федорович - Партія Регіонів- 13.11.1955СФГ "Лан",с.Головлі, голова, тел. 52-535 ВО 8 с.Головлі, живе с.Головлі, вул.Островського, 22
31.Пшетоцький Олександр Володимирович - Партія Регіонів- 07.04.1971 Приватний підприємець обраний за списками Партії регіонів живе м.Славута, вул.Одухи,24
32.Рабченюк Степан Васильович - Партія Регіонів- 18.11.1971 Управління праці та соцзахисту населення, начальник, обраний за списками Партії регіонів, живе м.Славута, вул.Ярослава Мудрого, 55, кв.11
33.Радзивілюк Леонід Анатолійович - Партія Регіонів - 18.05.1960, на момент обрання був першим заступником голови Славутської РДА, зараз голова Славутської районної ради ВО 19 с.Малий Скит на момент обрання жив с.Малий Скнит, вул.Шевченка,27
34.Радченя Любов Миколаївна - Партія Регіонів - 02.01.1969 Киликиївський НВК, директор обрана за списками Партії регіонів живе с.Киликиїв,56, вул.Гагаріна,56
35.Сабінський Олексій Михайлович - Партія Регіонів- 05.11.1946 Фірма "Аскона", директор, тел. 7-17-74 ВО 23 с.Мирутин, с.Плоска живе м.Славута, вул.Садова, 1, кв.25
36.Савченко Оксана Андріївна - Народна партія - 01.02.1970 Берездівська дільнична лікарня, гол. лікар ВО 2 с. Берездів , с.Селичів живе с.Берездів, вул.Шевченка,161
37.Савчук Віра Романівна - Народна партія- 02.07.1950 Славутська райспоживспілка, голова обрана за списками Народної партії живе м.Славута, вул.Козацька,73, кв.9
38.Сапожнік Віктор Вікторович - Народна партія - 15.11.1959 Державне підприємство "Славутський лісгосп",директор, тел. 7-03-50 ВО 34 с.Понора, с.Прикордонна Улашанівка , с.Хоняків.
39.Свідзінський В'ячеслав Іванович - Народна партія - 02.02.1952 Жуківське лісництво, лісничий ВО 12 с.Жуків живе с.Жуків, вул.Грушевського,5,
40.Скрипнік Ніна Миколаївна - Народна партія - 23.10.1963 Славутська районна організація Народної партії, керівник секретаріату ВО 27 с.Печиводи живе с.Печиводи, вул.Пархоменка,41
41.Сланнік Оксана Іванівна - Сильна Україна - 13.09.1974 Відділ освіти РДА, бухгалтер обрана за списками Сильної України живе м.Славута, вул.Ізяславська,25, кв.22
42.Смоляр Всеволод Всеволодович - Партія Регіонів -22.03.1956ТРК "Контакт-Славута", директор -обраний за списками Партії регіонів, живе в м. Славута, вул.Ярослава Мудрого,35, кв.5
43.Сорока Василь Іванович - Партія Регіонів- 01.02.1953 СВК "Маяк", голова правління ВО 26 с.Піддубці живе с.Піддубці
44.Співак Олег Владиславович - Народна партія- 18.07.1975 ПП КФ "Прометей", директор (маслозавод)ВО 13 с.Іванівка , с.Пузирки живе м.Хмельницький, пров.Прорізний,7
45.Трохимчук Яків Дмитрович - Партія Регіонів - 04.04.1971 Приватний підприємець ВО 3 35с.Гута , с.Пашуки, с.Хоровець живе с.Хоровець, вул.Шевченка,63
46.Чуб Зоя Євгенівна - Партія Регіонів - 01.03.1963 Малоправутинський НВК, директор тел. 55-503 ВО 18 с.Малий Правутин живе с.Малий Правутин
47.Чумак Анатолій Васильович - Партія Регіонів - 20.08.1957 пенсіонер (колишній воєнком), обраний за списками Партії регіонів, живе м.Славута, вул.Фрунзе,25, кв.13

Отже, маємо 47 прізвищ з 72. А "ЗА" було десь 12-14 голосів. Хто ж ще 11-13?
slawuta.com.ua