Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
10-Apr-2012
10 квітня 2012р.

Стаціонарну радість облаштував славутчанам комбінат "Будфарфор". Під виглядом зливової каналізації (що само по собі було б вже паскудством) комбінат підвів до ріки метрову трубу і зливає промислові відходи. Відбувається це вище міського пляжу і озера. Міська влада про факт знає, але заявляє, що "документи в порядку" - логічно, будь-який підпис має свою ціну. Цей документ можна повісити на пляжі для втіхи славутчан - але відходи залишаються відходами.

В Славутській РДА продовжує працювати донька головного редактора "ТП" - Вікторія. Працює вона спеціалістом І категорії у загальному відділі, за індивідуальним графіком - з 10.00 до 15.00, з оплатою повного робочого дня. Попередні місця роботи - "Будфарфор" та ЖКО - довго не утримали цінного спеціаліста. Хоча славутські владні династії - явище вже цілком розповсюджене. Так, син начальника управління культури С.П.Сакалюка працює у відділі житлово-комунального господарства виконкому, дружина - в управлінні культури.

Велике скорочення відбулося на фірмі "Інсеко", яка орендує в районі 20000 гектарів землі і зареєстрована в Рівненській області (де і платить податки). Що характерно - колишній працівник фірми, нині голова РДА О.Несен не вжив ніяких заходів для виправлення ситуації. Дійсно - нема друзів, нема ворогів, є лише інтереси.

5 квітня за дзвінком з міськвиконкому до ліцею на прибирання території міста (а саме Сангушківської криниці) була направлена група учнів. Гарна ідея - але формальний підхід і обернувся формальною роботою для галочки, яку тепер треба переробляти.