Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
30-Dec-2011
Кінець 2011-го

Славутська міська рада отримала судовий позов від керівника комунального підприємства "Редакція газети "Трудівник Полісся" В.О.Мальчук. Причина - оголошення їй догани сесією міської ради за нецільова використання коштів з міського бюджету на виплату премій собі і працівникам, що встановила перевірка КРУ. А гроші призначалися для випуску газети. Заслужений журналіст оскаржує в суді рішення депутатів міської ради. Цікаво, хто б ще з керівників підприємств, порушивши фінансову дисципліну, використав службове становище для особистого збагачення? При тому, що газета мала б бути прибутковою організацією:Кошти довелося повернути до бюджету. Пані Віра стверджує, що в колективі вистачить трьох осіб - самих наближених. Таким чином, перспектива газети окреслена дуже чітко:

Минув день місцевого самоврядування. Дивна професія - депутат, міський голова чи секретар :) Власне, самоврядування - це система виконання наказів виборців і системна робота в цьому напрямку. Голова РДА О.Несен 7 грудня відзначив лише депутатів і голів - народу в цій системі не передбачено:

В інформаційному бюлетені "Місто" N50 від 15 грудня 2011р вміщено інформацію про використання коштів на компенсацію ризику за проживання в зоні ХАЕС. Інформація набрана найдрібнішим шрифтом - читайте на здоров'я.

Нещодавно в РДА на посаді головного спеціаліста з'явилася нова співробітниця - дочка В.О.Мальчук. Раніше вона була звільнена з посади юриста ЗАТ "Будфарвор" та в КП "Славутське ЖКО". Достатньо було лише рішення голови РДА.
Ні слова про корупцію!