Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
07-Oct-2011
Початок жовтня

16 вересня закінчився розгляд Славутським міськраойнним судом позовних заяв трьох працівників КП "Редакція газети "Трудівние Полісся" до самого підприємства щодо звільнення у 2010р. Суддя Тончук Р.І. відхилив усі три позови на тій підставі, що терміни їх подачі пропущені. Саме прикольне в цьому те, що суддя вивчав справу 4 (чотири) місяці. В травні , коли заяви були подані, з термінами було все гаразд - а зараз минулися. Дочекаємося апеляції...

Нещодавно голова Славутської РДА О.Несен відповідав на "гарячі" дзвінки. Це така мулька, коли кожен бажаючий може подзвонити начальству і пожалітися на життя, сусідів, погоду. За годину начальник відповів аж на 4 телефонних дзвінків - за іронією долі, більшість з них стосувалася колишнього місця роботи чиновника - фірми "Інсеко". Так, в Ганнополі машини-буряковози цієї фірми доконали тонкий шар асфальту, про що і був дзвінок з цього села. Паралельно обговорювалася тема школи в селі, яка будується вже 20 років. Стару ж переобладнали під пункт соціальних служб. А в селі Гута власникам паїв тої ж таки "Інсеко" в поточному році не заплатили їхню частку. Мотивація - невідомо, як порахувати частку кожного. Обговорювалася також проблема відсутності безкоштовного проїзду територією району для пенсіонерів і скрапленого газу - вічні і невирішувані.
Словом, поговорили.

Міська влада на прохання жителів вулиці Князів Сангушків облаштувала перехід на перехресті вулиці з трасою Острог-Шепетівка. Логічно - бо багато дітей і батьків дістаються через цю трасу з району вокзалу до НВО N2 і ЗОШ N4. Все б нічого - але перхід зроблено НЕ ЧЕРЕЗ ТРАСУ, як просили люди, а ЧЕРЕЗ ВУЛИЦЮ КНЯЗІВ САНГУШКІВ. Тобто основний потік пішоходів передбачається з Острога на Шепетівку.