Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
16-Sep-2011
Вересень 2011

У подвір'ї школи N7 нещодавно встановили погруддя Т.Шевченка. Характерно, що це вже друге погруддя - після міськвиконкому - замість загальноміського пам'ятника. Це нагадує радянські часи і бюсти Леніна на кожному кутку.

Райдержадміністрація оголосила, що підписала угоду про вивезення цукрових буряків на Клембівський та Теофіпольський цукрові заводи. Дуже добра подія - якщо не зважати, що з північної частини району існує одна дорога - через Славуту. І 40-тонні грузовики роздовбують міські вулиці. Звісно, якби була готова дорога з Шепетівської траси, про яку говориться вже три роки, вулиці пережили б збирання урожаю.

День міста фантазією організаторів перетворено на тиждень міста. Цікаво відзначити запущене в обіг словосполучення "дрес-код - українська вишиванка".

"І щоб ніхто не здогадався". 8 вересня "Трудівник Полісся" надрукував інформацію про використання субвенції з Державного бюджету як компенсації за проживання на території спостереження ХАЕС. Що цікаво - інформація подана дрібнесеньким шрифтом. Хоча, в принципі, міська рада мала б звітувати про досягнення в цій галузі величезними лозунгами...

Газета Партії регіонів "Трудівник Полісся" розмістило фразу глави ОДА В.Ядухи про те, що Хмельницька і Рівненськаобласті - близнюки, в силу чого треба змінити назву Пересопницького єЄангелія. І нехай у XVI столітті не було цих областей, та чи й міста такі були (точно не Хмельницький) - але як гарно звучатиме назва "Рівненсько-Хмельницьке Євангеліє імені В.Ядухи". Власне, мова не про черговий ідіотизм, а про те, що його передрукувала газета. Папір все стерпить :)