Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
16-Jul-2011
Середина липня 2011

Продовжується утримання крісла пані редакторкою (самізнаєтехто). Цього разу в бій пішли районна рада та адміністрація, а також вірнопіддані залишки колективу. Воно того варте - зарплата в 5000 плюс пенсія в майже стільки ж. Втім, самізнаєтехто є депутаткою райради від братії регіонів, тому такий захист не дивний - а от поведінка міської ради дивує. Адже 2 червня контракт закінчився, і згідно з законом на руки видається трудова книжка - але працівники міськради балакають про "автоматичне і логічне" самопродовження контракту. Це при тому, що міський голова ще в березні попередив самізнаєтекого про закінчення контракту 1 червня 2011р.

22 червня захисники червоного типа "прапора перемоги" не дали жодного представника, аби вшанувати пам'ять загиблих в Грослазареті військовополонених. Стереотип "зрадників" живе і донині в головах головного ветерана В.Пономарьова та інших "привильно-радянських" відставників.

На день Конституції представниками демократичних сил Славутчини був організований пікет з гаслами "Ні - добудові ХАЕС", "Пенсійна реформа - не експеримент над людьми", "Держава - рекетир малого та середнього бізнесу". Що характерно - до пікетувальників не вийшли представники як офіційної влади (регіони, литвинівці, комуністи тощо), так і представники опозиції. Міська влада обмежилася концертом, а районна взагалі нічим не відзначилася. Що ж - яка країна, такий терак... тобто, така Конституція.

В травні цього року обидві славутськи ради провели громадські слухання щодо добудови ХАЕС. На початку червня обидві ради дали згоду на проведення добудови. В міській раді було 36 депуутатів "за" (3 утрималися), в районній раді питання прокотилося одно зграйно - з деякими доповненнями. "Ми ніжайше просимо" і все таке. Однак вже 16 червня Верховна Рада відхилила всі доповнення місцевих рад, залишивши в силі лише їхню згоду на добудову. Холопам, отже, вказано на їхне місце. Щоб знали, з ким намагаються грати міченою колодою...