Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
24-Jun-2011
"Мале Полісся"

17 червня в м. Славута Хмельницької області Хмельницькою обласною громадською організацією "Подільське екологічне товариство" спільно з Держуправлінням охорони навколишнього природного середовища, за підтримки Офісу радника з питань сільського господарства, природи та якості харчових продуктів Посольства Королівства Нідерландів проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію "Мале Полісся - перспективи раціонального використання та збереження".
Захід організовано у рамках екологічного проекту "Мале Полісся" - охорона та збереження біорізноманіття унікального природного комплексу, розташованого у Хмельницькій області".
Під час виступів та повідомлень представники органів місцевого самоврядування, громадськості, науковці та природолюби з Києва, Львова, Хмельницького, Кам'янця-Подільського, Славути та Ізяслава обговорили унікальність ландшафтного та біологічного різноманіття території, особливості раціонального використання природного потенціалу новостворюваного національного природного парку "Мале Полісся" та визначили перспективи та ризики такого використання і особливості збереження цінного природного комплексу, зафіксувавши їх у Резолюції конференції.
В рамках конференції, під час проведення екскурсії до комплексної пам'ятки природи загальнодержавного значення "Озеро Святе" - головної складової новостворюваного національного природного парку, науковцям вдалося відкрити місцезростання 5 червонокнижних видів рослин України.
Учасниками відзначено, що за 10 років, що минули з дня проведення першої такої конференції, фахівцям Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Хмельницькій області, спільно з науковцями та представниками громадських організацій, вдалося провести більшість робіт із створення національного природного парку, передбачених вимогами чинного законодавства.
На завершення основних запланованих заходів на обласному рівні, прискореними темпами ведеться робота з підготовки проекту рішення сесії обласної ради з погодження створення національного природного парку "Мале Полісся". Учасники конференції сповнені надією у підтримку вищевказаних ініціатив депутатами Хмельницької обласної ради.

Руслан Білик