Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
17-May-2011
17 травня 2011р.

12 травня 2011р. відбулися ще 2 спробі членів Незалежної профспілки працівників комунального підприємства "Редакція газети "Трудівник Полісся" розпочати розгляд в Славутському міськрайонному суді своїх заяв про незаконне звільнення та відшкодування за вимушений прогул по суті. До цього суддя Р.І.Тончук намагалася вплинути на позивача Скомороху Л.П. стосовно обрання нею адвоката. Згідно з законом, це є особистою справою позивача; те, що саме цьому судді доручено справи інших двох позивачів, викликає певні передчуття про чергове затягування справи - надто ж зважаючи на те, що в міськрайонному суді вже змінили склад суддів. Це, в свою чергу, затягнуло процес (раніше мети досягалося іншими методами - шляхом банального вимагання все нових и нових документів вид позивачів). Претензія до адвоката виникла відразу після того, як він вимагав від судді викликати в якості свідка міського голову Сидора В.Б. Звісно - такого в суді ще не було. Розгляд знову перенесено - до 30 травня.

11 травня в Славуті відбулися громадські слухання щодо добудови енергоблоків на ХАЕС. НА них були відмобілізовані всі працівники міськвиконкому, вчителі и медики, депутати міської ради. Втім, острах все ж був - тому для виступів з місця час не був передбачений. Лише на вимогу залу кількість виступаючих була збільшена з запланованих двох до десяти. Самі слухання були проведені в форматі "запитання-заготовка - відповідь-заготовка". Парадоксально, що ні представники ХАЕС и Міністерства енергетики не сказали про конкретні соціально-економічні компенсації населенню, про зниження тарифу на електроенергію для населення. Представника Національної комісії з регулювання електроенергетики на зібранні просто не було. Представника Кабінету міністрів також не спостерігалося - а саме він міг би прояснити ситуацію із збільшенням наданих коштів за щорічне вироблення і продаж електроенергії. Представник ДП "Енергоатом" також був відсутній - про зміни до законопроекту "Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування питань соціального захисту населення, яке проживає на території зони спостереження" доповідав представник профільного комітету Верховної Ради України. Іншими словами - славутчани матимуть з усього цього велику дулю. Логічно - навіщо ділитися з бидлом?
Далі славутський міський голова зачитав підготовлену резолюцію (її текст не був розданий учасникам - тому нюанси цілком можна підправити згодом у вигідному світлі). Порядок денний видавав наміри організаторів заздалегідь - один з пунктів так і вказував "обговорення і СХВАЛЕННЯ резолюції".
Звісно, продажні вчителі, заангажовані медики і міськвиконкомівські найманці голосували як треба. Принаймні, висновок простий - ці добрі люди живуть у власному світі, де бандити не беруть кредити в Росії задля добудови ХАЕС и перепродажу енергії за кордон, де немає Чорнобиля і Фукусіми. А, можливо, на збіговисько загнали тих, у кого нема дітей і яким все одно.