Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
01-May-2011
Першотравень

26 квітня славутський міській голова В.Б.Сидор відвідав урочище Гурби Здолбунівського району на відзначенні 67-ї річниці найбільшого бою загонів УПА та двох дивізій НКВС. На жаль, хорошою ідеєю не були охоплені більші верстви населення - в поїздку поїхали лише наближені. А як було б непогано організувати школярів і громадськість - не лише працівників виконкому. Хоча в наш час варто віддати належне цим людям.

Місцева партія регіонів продовжує картярські пересмик... пардон, кадрові перестановки. Заступником глава РДА призначено Івана Конончука з Клепачів. 10 років тому за рахунок коштів Аграрного фонду це було "найпередовіше" господарство району. Нині ж розрахунок з пайовиками проводиться зерном кукурудзи. Свого часу Конончук входив до "Нашої України", нині - до регіонів. Все логічно - господарство затиснене землями "Інсеко" (регіони) та "Сварог" (донедавна БЮТ). Вибір невеликій...

28 квітня вкотре була проведена очистка води славутського водогону - хлором. Питання озонування чи інших, безпечніших, методик на порядку денному не ставиться.

Біля ресторану "Україна" з'явився черговий бігборд з привітанням начальника ЖКО В.Яцюка. Дивно, чому керівник саме цього підрозділу вітає славутчан особисто (от якби вітали всі заступники, начальники відділів - кожен на своєму бігборді), а також цікаво - хто за це платить? Славутчани чи ініціатор?

Два тижні редактор ТП пані Мальчук прасує столицю регулярними відвідинами. Мета проста - довести ТАМ, що ТП - ніяке не комунальне, а державне підприємство. Тому підлягає приватизації. На газету пані Вірі, звісно, начхати, а от отримати на старості років двоповерхове приміщення в приватну власність - на наш скрутний час надбавка до пенсії непогана. В силу чого редакторка і намагається залучити у спільники голову Національної спілки журналістів України І.Лубченка. Цікаво, відрядження власним коштом?..