Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
19-Apr-2011
19 квітня 2011р.

12 квітня славутське міськрайонне радіо повідомило, що 8 квітня міськвиконком провів очистку території міста - в тому числі прибрали і Сангушкову криницю. Між тим, ні 8, ні 9 квітня жодного працівника виконкому біля криниці помічено не було. Традиційно це озерце прибирає громадськість. Накладочка з повидомленням вийшла...

Московська фірма "Ніколь" привітала жителів Мокроволі - три дні навколо руберойдового заводу стояв невиносний сморід. Хахлам - сморід, кацапам - бабло.

11 тарвня в Славуті будуть проведені громадськість слухання щодо ХАЕС-3,4. Сама ж ХАЕС не шкодує грошей на рекламу самої себе. "ТРК-Славута" не припиняє співати мантри про користь ХАЕС. Сами слухання, власне, формальність, висновок вже готовий. І нічого, що корпуси блоків зведені 20 років тому і в них будуть встановлені російські реактори (кому ж вони ще потрібні). Найбільш вдалим жартом будівельників звучить те, що ХАЕС вітрі має землетрус силою у 6 балів, а 7 "в нас просто не може бути".

Продовжує хрестовий похід проти газети пані Мальчук. Попри пояснення, що вона за крісло редактора аніскільки не тримається, вона взялася за власність - через намагання довести, що газета не комунальне, а державне видання, в силу чого міська і районна ради відношення и права на газету не мають. Все логічно - державне відання може бути приватизоване разом з приміщенням на себе и на вірних людей. А ради хай ідуть лісом. Славутським.