Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
28-Sep-2010
Кінець вересня - 2010

Відшумів День міста. Цього року найграндіознішим видовищем став салют. Все решта відбулося традиційно для В.Б.Сидора та його команди. Ярмарок, духовий оркестр, парад з усіх підпорядкованих підприємств та організацій, автомашин спецпризначення - словом, міська громада якось випала з поля зору, оскільки все відбулося як черговий звіт чиновництва. Зранку наступного дня комунальники прибирали купи сміття... Найбільше питання виникає з самою датою дня міста. Вона "підігнана" під храмове свято московського патріархату (що само по собі трохи плює в бік інших конфесій) і припадає на робочий день (що дико незручно, оскільки частина городян все одно буде зайнята на роботі, частина дітей таки піде в школу хоча б на пару уроків, а перекритий в робочий день центр створює незручності для усіх без винятку городян - цього разу навіть не був передбачений маршрут об'їзду, тож автобуси пробиралися хто як міг - по Чкалова, по Миру т.д.).
Окреме вітання через бігборди славутчанам передав також і голова КП "Славутське ЖКО" В.В.Яцюк. Невідомо, в скільки і з чиєї кишені обходяться такі теплі слова - було б дуже цікаво дізнатися, чи не з підвищених на прохання трудящих тарифів на послуги ЖКО.

***

Почалися вибори. Територіальна комісія отримала нове пристанище - колишню котельню підприємства теплових мереж. Вочевидь, наступні вибори пройдуть на складах ЖКО або в гаражі міськвиконкому. Найбільше новина - похід до районної ради першою у списках Партії регіонів видатної демократки Мальчук В.О. Залізна логіка будь-якої продажної душі - "я це роблю не заради грошей, а для людей". У 2004 року пані була за Ющенка (ціна питання - шуба і автомобіль "Шкода"). Все логічно - у 2011 році пані Мальчук має вилетіти на пенсію, а не хочеться! Оперативна мрія - головування в районній раді. Ось і виходить - будемо ще згадувати попередніх голів як дуже хороших і порядних людей. Все ж пізнається в порівнянні...